2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 220 v úseku České Budějovice - Tábor - Kaplice II.
Beschreibung: Účelem veřejné zakázky s názvem „Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 220 v úseku České Budějovice – Tábor - Kaplice“ je zabezpečit náhradní autobusovou dopravu (dále jen „NAD“) nahrazující dočasně přerušenou nebo dočasně omezenou veřejnou drážní osobní dopravu v úseku –České Budějovice – Tábor - Kaplice po dobu trvání Rámcové dohody v předpokládaném termínu od 16. 03. 2026 do 31. 03. 2026.
Interne Kennung: VZ0237662
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: na trati č. 220 v úseku České Budějovice – Tábor - Kaplice“ je zabezpečit náhradní autobusovou dopravu (dále jen „NAD“) nahrazující dočasně přerušenou nebo dočasně omezenou veřejnou drážní osobní dopravu v úseku –České Budějovice – Tábor - Kaplice po dobu trvání Rámcové dohody v předpokládaném termínu od 16. 03. 2026 do 31. 03. 2026.