2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het op basis van SaaS leveren en implementeren van een ERP-systeem
Beschreibung: Orionis Walcheren te Vlissingen wenst een overeenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor het op basis van SaaS leveren, implementeren, onderhouden en ondersteunen van een ERP-systeem. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. Bij de Aanbestedende dienst is op dit moment sprake van 2 functioneel beheerders, 30 key users en 60 light users welke gebruik maken van het ERP-systeem, er is sprake van ‘named users’. Hier kunnen echter geen rechten aan worden ontleend en dient alleen voor een accurate inschatting van de kosten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme, 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Orionis Walcheren te Vlissingen wenst een overeenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor het op basis van SaaS leveren, implementeren, onderhouden en ondersteunen van een ERP-systeem. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. Bij Orionis Walcheren is op dit moment sprake van 2 functioneel beheerders, 30 key users en 60 light users welke gebruik maken van het ERP-systeem, er is sprake van ‘named users’. Hier kunnen echter geen rechten aan worden ontleend en dient alleen voor een accurate inschatting van de kosten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingleidraad en onderstaande verlengingen.