See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie kompostu nieodpowiadającego wymaganiom odpadów o kodzie 19 05 03
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie kompostu nieodpowiadającego wymaganiom o kodzie 19 05 03 w ilości 6000 Mg plus 20% w ramach opcji, łączna ilość wraz z opcją 7 200 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ,
Vorherige Bekanntmachung: 682904-2024
Interne Kennung: PN/32/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 7 200 Tonnen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem zamówienia w ilości 6 000 Mg plus 20% w ramach opcji, łączna ilość wraz z opcją 7 200 Mg.