See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo–kosztorysowej budowy ulic i sieci w miejscowości Ignatki, gm. Juchnowiec Kościelny III.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy ulic i sieci we wsi Ignatki, gm. Juchnowiec Kościelny oraz uzyskanie ostatecznych decyzji o pozwoleniu na budowę, decyzji ZRID, skutecznych zgłoszeń budowy lub wykonywania innych robót budowlanych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad projektami w trakcie realizacji inwestycji. Zadanie 1: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy ulic. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie koncepcji oraz kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę ulic: Tęczowej, Gajowej, Zacisze, Pięknej, Poziomkowej we wsi Ignatki, gm. Juchnowiec Kościelny na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania części wsi Ignatki (obszar Planistyczny Ignatki Wieś - Wschód) uchwalonego uchwałą NR XXXIV/375/2014 RADY GMINY JUCHNOWIEC KOŚCIELNY z dnia 13 marca 2014 r. zmienionym uchwałą NR XLII/382/2018 RADY GMINY JUCHNOWIEC KOŚCIELNY z dnia 27 sierpnia 2018 r. Zadanie 2: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy sieci. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej oraz rozbudowę sieci wodociągowej we wsi Ignatki, gm. Juchnowiec Kościelny na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania części wsi Ignatki (obszar Planistyczny Ignatki Wieś - Wschód) uchwalonego uchwałą NR XXXIV/375/2014 RADY GMINY JUCHNOWIEC KOŚCIELNY z dnia 13 marca 2014 r. zmienionym uchwałą NR XLII/382/2018 RADY GMINY JUCHNOWIEC KOŚCIELNY z dnia 27 sierpnia 2018 r. Zadanie 3: Świadczenie usług nadzoru autorskiego. Usługi związane z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacja robot budowlanych w ilości max. 15 pobytów (suma dla wszystkich etapów realizacji). Zasady realizacji nadzoru autorskiego: 1) wykonawca dokumentacji projektowej zapewni pełnienie nadzoru autorskiego przez uprawnionych projektantów we wszystkich branżach, zgodnie z wymogami prawa budowlanego; 2) nadzory autorskie będą pełnione przez okres realizacji inwestycji (wszystkich etapów), tzn. od chwili rozpoczęcia budowy do terminu zakończenia i odbioru końcowego oraz uzyskania pozwolenia na użytkowanie lub równoważnego dokumentu, jeżeli będą wymagane, na wezwanie Zamawiającego lub inspektora nadzoru, przy czym wezwanie to powinno być przekazane pisemnie, przesłane faxem, e-mailem lub zgłoszone telefonicznie. Powiadomienie powinno nastąpić z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem; 3) wezwania w ramach reklamacji do dokumentacji projektowej nie będą płatne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazano w załącznikach do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 786589-2024
Interne Kennung: INW.271.1.56.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001