See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie Uchwały nr XII/93/19 Rady Miejskiej w Lubinie o powierzeniu Spółce realizacji zadania własnego Gminy Miejskiej Lubin z zakresu promocji miasta.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Uchwały nr XII/93/19 Rady Miejskiej w Lubinie z dnia 13.12.2019 r. w sprawie powierzenia Spółce realizacji zadania własnego Gminy Miejskiej Lubin z zakresu promocji, która będzie odbywać się poprzez rozpowszechnianie, propagowanie, reklamowanie i rozpropagowywanie walorów miasta Lubina, w tym w szczególności: a) organizowaniu i współorganizowaniu ogólnie dostępnych i powszechnych wydarzeń promujących miasto Lubin; b) związanych ze sportem kwalifikowanym na najwyższym poziomie rozgrywek sportowych; c) zarządzaniu domeną i administrowaniu oficjalnym portalem miejskim pod adresem www.lubin.pl.
Vorherige Bekanntmachung: 789030-2024
Interne Kennung: BZP.271.2.23.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie Uchwały nr XII/93/19 Rady Miejskiej w Lubinie o powierzeniu Spółce realizacji zadania własnego Gminy Miejskiej Lubin z zakresu promocji miasta