2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji dla oprogramowania Oracle Java Universal Subscription lub równoważnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania w modelu subskrypcyjnym Oracle Java – Universal Subscription dla nielimitowanej ilości użytkowników i urządzeń lub oprogramowania równoważnego wraz z gwarancją Producenta na okres 36 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”), które stanowią załącznik nr 2 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), który stanowi załączniki nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZK/1/DI/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0004
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software