See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU SKOWF - Jozefschool meubilair
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van Meubilair en toebehoren ten behoeve van SKO West-Friesland - locatie Jozefschool. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Meubilair PO.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000
137002-2026 - Resultaat
Nederland – Schoolmeubilair – NU SKOWF - Jozefschool meubilair
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: NU SKOWF - Jozefschool meubilair
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39160000 Schoolmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000