2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer-en beleidadvies openbare ruimte
Beschreibung: Voor het uitbrengen van beheer- en beleidsadviezen streeft de aanbestedende dienst naar eenheid en integraliteit voor de gehele campus. Hiertoe wordt voor de reeks van kleinere, maar samenhangende adviezen m.b.t. de netwerkinfrastructuren van riolering & waterbeheer, wegen, openbare verlichting, kabels en leidingen, civiele constructies en groenvoorzieningen gezocht naar één Opdrachtnemer
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000