2. Verfahren
Verfahren
Titel: Waterslagvaten tijdelijke waterslagvoorziening Bergambacht Dunea
Beschreibung: Aanleiding voor deze aanbesteding voor de engineering en levering van vier identieke stalen drukvaten is dat de acht bestaande rivierwater-transportpompen van productiedeel “HDBA-1” worden vervangen. Tijdens de ombouw van HDBA-1 is er geen mogelijkheid om voorgezuiverd rivierwater met de transportpompen vanuit HDBA-1 via de “BAL-1”-leiding naar de duingebieden in Scheveningen, Monster en Katwijk te transporteren.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44610000 Tanks, Sammelbehälter, Container und Druckbehälter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44615100 Stahldruckbehälter
5. Los
Los: LOT-0000