2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport en verwerking straatreinigingsafval gemeente Valkenswaard
Beschreibung: De overeenkomst bestaat uit: - het leveren van containers en een opslagbak voor de diverse afvalstromen; - het wegen en registreren van het gewicht per container/opslagbak; - het transporteren van volle containers/opslagbak met straatreinigingsrestafval naar een erkende verwerker; - het (laten) verwerken van het straatreinigingsrestafval door een erkende verwerker; - maandelijkse rapporteren. Voor het transport en voor de verwerking van het straatreinigingsrestafval zouden separate overeenkomsten gesloten kunnen worden. Dit kan tot gevolg hebben dat er met verschillende opdrachtnemers een overeenkomst wordt aangegaan. Echter de gemeente wil één opdrachtnemer contracteren zodat ze één aanspreekpunt krijgt voor het transport en verwerking van het afval. Het gemeentelijk afvalbeleid kan hierdoor effectief en eenvoudig worden gevoerd. Daarmee is de opdracht samengevoegd. Indien de opdracht gesplitst wordt door bijvoorbeeld een perceelindeling, is er meer coördinatie noodzakelijk. Dit brengt extra activiteiten en dus meer (interne) kosten met zich mee. Indien de coördinatie niet optimaal verloopt, kan dit leiden tot vertraging en daarmee extra overlast voor belanghebbenden (bijvoorbeeld inwoners, medewerkers van de gemeentewerf). Daarbij wordt de gemeente dan ook verantwoordelijk voor de planning en coördinatie van de uitvoering. Omdat dit alles niet in het belang van de gemeente is, wordt er geen perceelindeling toegepast. De overeenkomst wordt aangegaan voor een initiële periode van 4 jaar, plus twee keer de mogelijkheid om telkens met 1 jaar te verlengen. Met één dienstverlener wordt een overeenkomst aangegaan.
Interne Kennung: BIZOB-2024-VAL-RPU-00650
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000