13715-2025 - Ergebnis
Tschechien – Ausbildung in Fahrschulen – Rámcová dohoda o provádění výcviku v rámci projektu Profesionalizace řidičů Hasičského záchranného sboru České republiky
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda o provádění výcviku v rámci projektu Profesionalizace řidičů Hasičského záchranného sboru České republiky
BeschreibungProvádění výcviku v kurzech bezpečné jízdy s nákladními automobily pro řidiče Hasičského záchranného sboru České republiky
Interne KennungZU-126/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80411000 Ausbildung in Fahrschulen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenv případě, že v průběhu trvání rámcové dohody nebo jednotlivé dílčí smlouvy na veřejnou zakázku zadávanou na jejím základě, dojde ke změně (snížení/zvýšení) zákonné sazby DPH, bude celková cena předmětu dotčené veřejné zakázky zadávané na základě rámcové dohody upravena (snížena/zvýšena) tak, aby odpovídala změně zákonné sazby DPH