137191-2026 - Ergebnis
Polen – Fahrzeuge für Abfall – „Rozbudowa Systemu Selektywnego Zbierania Odpadów w Gminie Skarbimierz” – wyposażenie PSZOK – DOSTAWA FABRYCZNIE NOWYCH POJAZDÓW – cz. 2 Śmieciarka jednokomorowa na podwoziu samochodu ciężarowego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Rozbudowa Systemu Selektywnego Zbierania Odpadów w Gminie Skarbimierz” – wyposażenie PSZOK – DOSTAWA FABRYCZNIE NOWYCH POJAZDÓW – cz. 2 Śmieciarka jednokomorowa na podwoziu samochodu ciężarowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pojazdu śmieciarka jednokomorowa na podwoziu samochodu ciężarowego.
Vorherige Bekanntmachung555327-2025
Interne Kennung8/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001