See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cartografisch drukwerk op maximum formaat 720 x 1020 mm, de logistieke overname en het beheer van een bestaande papierstock, alsook de aankoop van landkaartenpapier
Beschreibung: (1) De druk en afwerking van cartografische eindproducten op een maximum papierformaat van 720 x 1020 mm volgens gecertificeerd ISO 12647-2 druk- en ISO 14001 productieproces of gelijkwaardig. (2) De logistieke overname van een bestaande papierstock uit een voorgaande opdracht. (3) De opslag en het beheer van het papier volgens het principe van de goede huisvader en gebruikelijke regels van de kunst gedurende de volledige looptijd. (4) De aankoop van 20-ton 90gr/m² landkaartenpapier.
Interne Kennung: CA 24-11
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CA 24-11 - 1
Beschreibung: Cartografisch drukwerk op maximum formaat 720 x 1020 mm, de logistieke overname en het beheer van een bestaande papierstock, alsook de aankoop van landkaartenpapier
Interne Kennung: 1