137231-2026 - Wettbewerb
Belgien – Sanitärerzeugnisse – Raamovereenkomst voor het leveren van onderdelen voor sanitaire- en verwarmingsinstallaties voor een periode van maximum 4 jaar
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van onderdelen voor sanitaire- en verwarmingsinstallaties voor een periode van maximum 4 jaar
Beschreibung: De opdracht behelst een raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer. Om de opdrachtdocumenten te kunnen downloaden wordt u gevraagd een e-mailadres op te geven. Op dit e-mailadres zal alle eventuele communicatie gevoerd worden tijdens de plaatsingsprocedure, zoals daar zijn de eventuele vragen en antwoorden, ontbrekende pagina's of documenten,... Het is in uw belang dat u de opdrachtdocumenten via de link vermeld in het publicatiebericht downloadt en een geldig e-mailadres opgeeft.
Interne Kennung: PPP03T-8524/6140/6340.L.009
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44411000 Sanitärerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 6340.L.009_1
137231-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP03T-8524/6140/6340.L.009
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44411000 Sanitair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 6340.L.009_1