2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków czystości i higieny, drobnego sprzętu gospodarczego i materiałów do utrzymania czystości do Wojskowego Instytutu Medycznego – Państwowego Instytutu Badawczego
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości i higieny, drobnego sprzętu gospodarczego i materiałów do utrzymania czystości do Wojskowego Instytutu Medycznego – Państwowego Instytutu Badawczego. 2.Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. 3.Zamówienie zostało podzielone na 11 pakietów. 4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz. 5.Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do swz.
Interne Kennung: P/019/2026/SMat/WIM - 10/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39831240 Putzmittel, 39831300 Fussbodenreiniger, 39831600 Toilettenreiniger, 39833000 Produkte für die Staubreinigung, 39813000 Scheuerpasten und -pulver, 39831210 Geschirrspülmittel für Spülmaschinen, 39832000 Geschirrspülmittel, 39811100 Lufterfrischer, 33711900 Seife, 33761000 Toilettenpapier, 33763000 Papierhandtücher, 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art, 19212000 Baumwollgewebe, 39514200 Trockentücher, 39224320 Schwämme, 18424000 Handschuhe, 34911100 Handwagen, 39224330 Eimer, 19520000 Kunststoffprodukte, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 39224200 Bürsten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Środki czyszczące profesjonalne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są środki czyszczące profesjonalne do Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39831240 Putzmittel, 39831600 Toilettenreiniger, 39831300 Fussbodenreiniger, 39833000 Produkte für die Staubreinigung
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 -Środki czyszczące zwykłe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czyszczących zwykłych do Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 39831240 Putzmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39813000 Scheuerpasten und -pulver, 39831600 Toilettenreiniger, 39831210 Geschirrspülmittel für Spülmaschinen, 39832000 Geschirrspülmittel, 39811100 Lufterfrischer
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 -Mydła
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mydła do Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 33711900 Seife
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39813000 Scheuerpasten und -pulver
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 -Papiery szare
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa papieru szarego do Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 4
Haupteinstufung (cpv): 33761000 Toilettenpapier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33763000 Papierhandtücher
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 -Papiery białe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa papieru białego do Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 6 - Mopy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mopów do Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 6
Haupteinstufung (cpv): 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 7 - Materiały do utrzymania czystości
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do utrzymania czystości do Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 7
Haupteinstufung (cpv): 19212000 Baumwollgewebe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39514200 Trockentücher, 39224320 Schwämme, 18424000 Handschuhe
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 8 - Wózki do sprzątania i akcesoria
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wózków do sprzątania i akcesoriów do Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 8
Haupteinstufung (cpv): 34911100 Handwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224330 Eimer
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 9 - Zestaw do mycia okien
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do mycia okien do Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 9
Haupteinstufung (cpv): 39224330 Eimer
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 10 - Akcesoria do sprzątania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów do sprzątania do Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 10
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 11 -Szczotki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa szczotek do Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 11
Haupteinstufung (cpv): 39224200 Bürsten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art