2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie nawierzchni dróg wraz z usuwaniem odpadów z pasa drogowego dróg powiatowych na terenie Powiatu Pruszkowskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest : a) sprzątanie w technologii mechaniczno - ręcznej z zalegającego piasku i innych zanieczyszczeń (w tym również liści i chwastów) jezdni dróg powiatowych o nawierzchni twardej wraz z chodnikami, ścieżkami rowerowymi i ciągami pieszo - jezdnymi, b) sprzątanie jezdni na mokro c) wykonanie sprzątania odpadów z poboczy i rowów oraz uporządkowanie jezdni po kolizjach i wypadkach komunikacyjnych d) usunięcie napisów, rysunków i innych zanieczyszczeń naniesionych w wyniku aktów wandalizmu z nawierzchni jezdni, chodników, ciągów pieszych i dróg dla rowerów, wraz z oczyszczeniem powierzchni e) zbieranie, transport i utylizacja zwłok bezdomnych zwierząt f) grabienie liści z natychmiastowym uprzątnięciem i wywozem (wywóz pozostałości tego samego dnia po grabieniu), g) opróżnianie koszy ulicznych i sprzątanie (zamiatanie i grabienie) terenu wokół koszy Rozpoczęcie realizacji zadania następować będzie w ciągu maksymalnie 48 godzin od wystawienia zlecenia przez Zamawiającego, a minimalny czas jego realizacji wynosi 6 godzin dla sprzątania zwykłego. W celu uporządkowania jezdni po kolizji lub wypadku komunikacyjnym Wykonawca ma obowiązek przystąpić do prac w ciągu 1 godziny od wystawienia zlecenia przez Zamawiającego. Naprawy należy wykonać zgodnie z Załącznikiem A – Specyfikacja techniczna. Gospodarkę odpadami wykonawca będzie prowadził zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy