2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging audiovisuele middelen raad- en commissiezaal
Beschreibung: Het onderwerp van de aanbesteding bestaat uit de vervanging van audiovisuele middelen in raad- en commissiezaal, inclusief het leveren van het beheer en support op deze middelen, het één en ander conform het Programma van eisen opgenomen in Bijlage 4 van het Beschrijvend document. De bandbreedte voor de inschrijfprijzen ligt afgerond tussen de 850.000 en 1.250.000 euro over de gehele looptijd (dit is na weging en inclusief alle opties).
Interne Kennung: 2025-122579
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50340000 Reparatur und Wartung von audiovisuellen und optischen Geräten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: AVM
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De te sluiten Overeenkomst wordt aangegaan voor de duur van vier jaar met de optie tot verlenging van viermaal één jaar.