13729-2024 - Wettbewerb
Polen – Brennstoffe – Dostawa paliw płynnych w podziale na części.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliw płynnych w podziale na części.
Beschreibung: Część I zamówienia: Dostawa oleju napędowego do samochodów i maszyn na potrzeby Zakładu Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. oraz EKOZUK Sp. z o.o. Część II zamówienia: Wydawanie na potrzeby Zakładu Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. benzyny bezołowiowej 95 na stacji paliw Wykonawcy w systemie bezgotówkowym.
Interne Kennung: DKZ/01/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://zukwejherowo.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 09134000 Gasöle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I zamówienia: Dostawa oleju napędowego do samochodów i maszyn na potrzeby Zakładu Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o.oraz EKOZUK Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Część I zamówienia: Dostawa oleju napędowego do samochodów i maszyn na potrzeby ZUK oraz EKOZUK obejmuje w szczególności: 1) Sukcesywną dostawę oleju napędowego do samochodów i maszyn Zamawiającego, przy czym: - dotyczy Zakładu Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o.: planowana ilość zamówienia wynosi: 180.000 litrów, - dotyczy EKOZUK Sp. z o.o.: planowana ilość zamówienia wynosi: 100.000 litrów. 2) Uzupełnianie zbiornika na olej napędowy przez Wykonawcę dokonywane będzie po uśrednionych cenach hurtowych oleju napędowego – ON Ekodiesel i ON Eurodiesel ze stacji ORLEN i ARAMCO FUELS POLAND, zgodnych z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej http://reflex.com.pl/ceny-hurtowe obowiązujących w dniu zamówienia z uwzględnieniem zaoferowanego w ofercie Wykonawcy niezmiennego opustu; Częstotliwość dostaw będzie uzależniona od zapotrzebowania Zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia paliwa w ciągu 24 godz. od momentu złożenia zamówienia. Dostawy winny być realizowane w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w godzinach 6:00 – 15:00. 4) Zamawiający wymaga aby dostarczany przez Wykonawcę olej napędowy był odpowiedni do pory roku i panujących warunków temperaturowych. 5) Rozliczenie realizacji zamówienia: a) ceny za paliwo mają być ustalone po uśrednionych cenach hurtowych dla oleju napędowego – ON Ekodiesel i ON Eurodiesel ze stacji ORLEN i ARAMCO FUELS POLAND, zgodnych z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej http://reflex.com.pl/ceny-hurtowe obowiązujących w dniu zamówienia z uwzględnieniem zaoferowanego w ofercie Wykonawcy niezmiennego opustu, b) płatność za zakupione i dostarczone paliwo odbędzie się na podstawie prawidłowo wystawionej faktury za każdą dostawę (odrębnie dla ZUK i EKOZUK jako odrębnych nabywców).
Interne Kennung: DKZ/01/2024 - cz. I
Haupteinstufung (cpv): 09134000 Gasöle
Los: LOT-0002
Titel: Część II zamówienia: Wydawanie na potrzeby Zakładu Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. benzyny bezołowiowej 95 na stacji paliw Wykonawcy w systemie bezgotówkowym.
Beschreibung: Wydawanie na potrzeby ZUK benzyny bezołowiowej 95 na stacji paliw Wykonawcy w systemie bezgotówkowym obejmuje w szczególności: 1) Wydawanie paliwa na stacji paliw. Dystrybutor musi posiadać możliwość elektronicznej kontroli i rejestracji wydawanego paliwa. Warunek będzie spełniony jeśli Wykonawca będzie dysponował dystrybutorami zlokalizowanymi na terenie miasta Wejherowa. 2) Planowana ilość tankowanej benzyny wynosi: 7.500 litrów, 3) Wykonawca zobowiązuje się do posiadania stacji paliw czynnych co najmniej od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 – 15:00. 4) Rozliczenie realizacji zamówienia: a) ceny za paliwo mają być ustalone po uśrednionych cenach hurtowych dla benzyny bezołowiowej - Eurosuper 95 i benzyny bezołowiowej 95 zgodnych z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej http://reflex.com.pl/ceny-hurtowe ze stacji ORLEN i ARAMCO FUELS POLAND obowiązujących w dniu zamówienia z uwzględnieniem zaoferowanego w ofercie Wykonawcy niezmiennego opustu, b) płatność za zakupione paliwo odbędzie się na podstawie prawidłowo wystawionej faktury za każdy miesiąc realizacji zamówienia, c) każdorazowe wydanie paliwa musi być odnotowane w dokumentach np. asygnacie, podpisane przez osobę wydającą i przyjmującą. Dokumenty takie należy dołączyć do faktury.
Interne Kennung: DKZ/01/2024 - cz.II
Haupteinstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin