137319-2026 - Wettbewerb
Polen – Bildschirme – Monitory do wyposażenia stanowisk pracy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMonitory do wyposażenia stanowisk pracy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych monitorów do wyposażenia stanowisk pracy, w tym: monitorów ekranowych 27’’2K oraz monitorów ekranowych 32’’4K (dalej także „Sprzęt”). 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na dwie części, które zostały opisane w Rozdz. 4 Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej także "SWZ"). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ, dla każdej z dwóch części zamówienia. 4. Szczegółową specyfikację techniczną Sprzętu z wyspecyfikowaniem rodzaju, minimalnych technicznych wymagań i ilości przedstawiono w: 4.1 Uszczegółowieniu „Formularza ofertowego” dla Części I zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 4A do SWZ; 4.2 Uszczegółowieniu „Formularza ofertowego” dla Części II zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 4B do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung43874-2026
Interne KennungSEZ/DKRZ-WPI2-KS-241-0067/DIT/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy, niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I - monitory ekranowe 27''2K
BeschreibungCzęść I – monitory ekranowe 27”2K. 1. Dostawa monitorów ekranowych w maksymalnej ilości do 900 sztuk, w tym: a) w ramach realizacji etapu pierwszego – podstawowego w ilości 450 sztuk; b) w ramach realizacji etapu drugiego – opcjonalnego w maksymalnej ilości do 450 sztuk. 2. Dostawy monitorów ekranowych do siedziby Zamawiającego, Warszawa, ul. Świętokrzyska 11/21, będą realizowane w dwóch etapach: a) etap pierwszy – podstawowy: zgodnie z Załącznikiem Nr 1 i 2 do Projektowanych postanowień umowy dla Części I; b) etap drugi – opcjonalny: zgodnie z Załącznikiem Nr 1 i 2 do Projektowanych postanowień umowy dla Części I. Ostateczna ilość zamawianych monitorów ekranowych zostanie określona przez Zamawiającego w sporządzonym, w formie pisemnej lub w formie elektronicznej , Zleceniu Dostawy dotyczącym realizacji etapu drugiego – opcjonalnego. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości monitorów ekranowych w etapie drugim – opcjonalnym, bądź całkowitej rezygnacji z etapu drugiego – opcjonalnego. 4. Specyfikację Techniczną monitorów ekranowych z wyspecyfikowaniem wymaganych przez Zamawiającego minimalnych parametrów przedstawiono w Załączniku Nr 4A do SWZ, Uszczegółowienie „Formularza ofertowego” dla Części I zamówienia, Formularz Techniczny Oferty – Część I zamówienia (Załącznik do Uszczegółowienia „Formularza ofertowego” dla Części I zamówienia). 5. Monitory ekranowe, będące przedmiotem zamówienia, muszą być: a) fabrycznie nowe i nieużywane oraz wyprodukowane nie wcześniej, niż 01.01.2026 r.; b) objęte minimum 36-miesiączną gwarancją i rozszerzoną rękojmią oraz rozszerzoną gwarancją producenta Sprzętu od daty podpisania przez Strony, odpowiednio dla danego etapu, Protokołu Odbioru: Końcowego Etapu Pierwszego – Podstawowego i Końcowego Etapu Drugiego – Opcjonalnego, na warunkach określonych Projektowanych postanowieniach umowy dla Części I.
Interne KennungSEZ/DKRZ-WPI2-KS-241-0067/DIT/26 - Część I
Optionen
Beschreibung der OptionenW ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości monitorów ekranowych w etapie drugim – opcjonalnym, bądź całkowitej rezygnacji z etapu drugiego – opcjonalnego. Ostateczna ilość monitorów ekranowych zostanie określona w sporządzonym w formie pisemnej lub formie elektronicznej, zleceniu dostawy dotyczącym realizacji etapu drugiego – opcjonalnego.
LosLOT-0002
TitelCzęść II - monitory ekranowe 32''4K
BeschreibungCzęść II – monitory ekranowe 32”4K. 1. Dostawa monitorów ekranowych w maksymalnej ilości do 150 sztuk, w tym: a) w ramach realizacji etapu pierwszego – podstawowego w ilości 75 sztuk; b) w ramach realizacji etapu drugiego – opcjonalnego w maksymalnej ilości do 75 sztuk. 2. Dostawy monitorów ekranowych do siedziby Zamawiającego, Warszawa, ul. Świętokrzyska 11/21, będą realizowane w dwóch etapach: a) etap pierwszy – podstawowy: zgodnie z Załącznikiem Nr 1 i 2 do Projektowanych postanowień umowy dla Części II; b) etap drugi – opcjonalny: zgodnie z Załącznikiem Nr 1 i 2 do Projektowanych postanowień umowy dla Części II. Ostateczna ilość zamawianych monitorów ekranowych zostanie określona przez Zamawiającego w sporządzonym, w formie pisemnej lub w formie elektronicznej , Zleceniu Dostawy dotyczącym realizacji etapu drugiego – opcjonalnego. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości monitorów ekranowych w etapie drugim – opcjonalnym, bądź całkowitej rezygnacji z etapu drugiego – opcjonalnego. 4. Specyfikację Techniczną monitorów ekranowych z wyspecyfikowaniem wymaganych przez Zamawiającego minimalnych parametrów przedstawiono w Załączniku Nr 4B do SWZ, Uszczegółowienie „Formularza ofertowego” dla Części II zamówienia, Formularz Techniczny Oferty – Część II zamówienia (Załącznik do Uszczegółowienia „Formularza ofertowego” dla Części II zamówienia). 5. Monitory ekranowe, będące przedmiotem zamówienia, muszą być: a) fabrycznie nowe i nieużywane oraz wyprodukowane nie wcześniej, niż 01.01.2026 r.; b) objęte minimum 36-miesiączną gwarancją i rozszerzoną rękojmią oraz rozszerzoną gwarancją producenta Sprzętu od daty podpisania przez Strony, odpowiednio dla danego etapu, Protokołu Odbioru: Końcowego Etapu Pierwszego – Podstawowego i Końcowego Etapu Drugiego – Opcjonalnego, na warunkach określonych Projektowanych postanowieniach umowy dla Części II.
Interne KennungSEZ/DKRZ-WPI2-KS-241-0067/DIT/26 - Część II