See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: II Dostawa materiałów promocyjnych dla WCEO w 2024 r.
Beschreibung: Dostawa materiałów promocyjnych - XIV części
Vorherige Bekanntmachung: 384309-2024
Interne Kennung: 24/2024/Z
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 – składanie ofert w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37000000 Musikinstrumente, Sportgeräte, Spiele, Spielwaren, Handwerks- und Kunstbedarf sowie Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I część
Beschreibung: Długopis metalowy z logo MON Zestaw piśmienny (długopis, pióro wieczne, nóż do otwierania listów) Teczka konferencyjna A4 z ekoskóry
Interne Kennung: 24/2024/Z1
Haupteinstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften
Los: LOT-0002
Titel: II część
Beschreibung: Moneta pamiątkowa (wersja polska) Moneta pamiątkowa (wersja angielska)
Interne Kennung: 24/2024/Z2
Los: LOT-0003
Titel: III część
Beschreibung: Kubek ze stali nierdzewnej z logo MON (kolor khaki) Kubek termiczny i termos w jednym z logo MON Filiżanka ze spodkiem w eleganckim pudełku z logo MON Kubek z logo MON (kolor biały)
Interne Kennung: 24/2024/Z3
Los: LOT-0004
Titel: IV część
Beschreibung: Apaszka biało-czerwona w eleganckim pudełku Zestaw skórzany pasek i jedwabny krawat w pudełku z logo MON
Interne Kennung: 24/2024/Z4
Los: LOT-0005
Titel: V część
Beschreibung: Krówki reklamowe w pudełku z logo MON
Interne Kennung: 24/2024/Z5
Los: LOT-0006
Titel: VI część
Beschreibung: Spinki do mankietów (szachownica lotnicza)
Interne Kennung: 24/2024/Z6
Los: LOT-0007
Titel: VII część
Beschreibung: Ręcznik sportowy z logo MON (kolor khaki) Bluza z kapturem z logo MON (kolor khaki) Koszulka T-shirt moro (WZ 93) z logo MON Koszulka T-shirt khaki z logo MON
Interne Kennung: 24/2024/Z7
Los: LOT-0008
Titel: VIII część
Beschreibung: Pokrowiec na ubranie z logo MON Etui na koszulę z logo MON Zestaw do czyszczenia butów
Interne Kennung: 24/2024/Z8
Los: LOT-0009
Titel: IX część
Beschreibung: Parasol automatyczny składany z logo MON (czarny)
Interne Kennung: 24/2024/Z9
Los: LOT-0010
Titel: X część
Beschreibung: Puzzle Pojazdy Wojskowe (3 wzory)
Interne Kennung: 24/2024/Z10
Los: LOT-0011
Titel: XI część
Beschreibung: Zestaw narzędzi 24 - elementowy
Interne Kennung: 24/2024/Z11
Los: LOT-0012
Titel: XII część
Beschreibung: Plecak sportowy moro (WZ 93)
Interne Kennung: 24/2024/Z12
Los: LOT-0013
Titel: XIII część
Beschreibung: Antystresowy granat z logo MON (kolor khaki)
Interne Kennung: 24/2024/Z13
Los: LOT-0014
Titel: XIV część
Beschreibung: Multikabel USB z logo MON
Interne Kennung: 24/2024/Z14