2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i instalacja serwerów
Beschreibung: Dostawa i instalacja serwerów
Interne Kennung: POUZ-361/20/2026/ICM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I Dostawa, instalacja i uruchomienie serwera do przetwarzania danych.
Beschreibung: Część I Dostawa, instalacja i uruchomienie serwera do przetwarzania danych.
Interne Kennung: POUZ-361/20/2026/ICM/1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część II Dostawa, instalacja i uruchomienie serwera do przetwarzania danych.
Beschreibung: Część II Dostawa, instalacja i uruchomienie serwera do przetwarzania danych.
Interne Kennung: POUZ-361/20/2026/ICM/2
Los: LOT-0003
Titel: Część III Dostawa, instalacji i uruchomienie serwera z kartami GPU.
Beschreibung: Część III Dostawa, instalacji i uruchomienie serwera z kartami GPU.
Interne Kennung: POUZ-361/20/2026/ICM/3