1374-2026 - Ergebnis
Polen – RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten) – Rozbudowa istniejących klastrów macierzy DELL Isilon H400 oraz DELL Isilon A300 o węzły kontrolerowo-dyskowe
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa istniejących klastrów macierzy DELL Isilon H400 oraz DELL Isilon A300 o węzły kontrolerowo-dyskowe
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę oraz instalacja i konfigurację dwóch macierzy z funkcjonującym u Zamawiającego klastrem DELL Isilon H400 (jedna macierz) oraz DELL Isilon A300 (jedna macierz), celem ich rozbudowy o dodatkową pojemność i wydajność 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w OPZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie z warunkami zamówienia określonymi w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung614220-2025
Interne KennungPRSA-BP.27.29.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, ze względu na kurczące się zasoby dyskowe obecnych urządzeń (macierzy), co może doprowadzić do problemów z zapisem nowych danych i tym samym do zatrzymania poprawnego działania posiadanych przez Zamawiającego repozytoriów danych ISILON A200 oraz ISILON H400. Natomiast postepowania nie można było ogłosić wcześniej, gdyż Zamawiający do sierpnia br. nie posiadał zabiedzonych środków finansowych na ten cel.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
LosLOT-0001