2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor media-advies, -planning en aankoop van mediaruimte van 2025 tot 2029
Beschreibung: Westtoer zoekt voor deze overheidsopdracht een externe partner die haar voor 4 jaar in het kader van een bestellingsopdracht (raamovereenkomst) kan bijstaan bij het bepalen van de meest geschikte mediastrategie en de planning en de aankoop van mediaruimte. Het is de bedoeling dat op het mediabureau een beroep kan worden gedaan voor het uittekenen van een mediastrategie op basis van een vooraf vastgelegd campagnebudget, het indienen van prijsaanvragen bij en briefen van media, het onderhandelen met de desbetreffende media, het vergelijken van offertes en voorstellen met het oog op de meest optimale mediamix, het opmaken van een mediaplan, de aankoop van mediaruimte, de opvolging van producties/uitzendingen/plaatsingen/publicaties/…, rapportering, evaluatie, project management en infosessies. Voor de deelopdrachten in het kader van deze raamovereenkomst zal steeds een aanvullende offerte gevraagd worden aan de opdrachtnemer.
Interne Kennung: PPP0BR-1030/5059/2025/537
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/537_1