2. Verfahren
Verfahren
Titel: Grupowe ubezpieczenie na życie dla pracowników Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz członków ich rodzin
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest: grupowe ubezpieczenie na życie pracowników Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz członków ich rodzin. 2) Szczegółowy zakres zamówienia oraz wszystkie wymagania jakościowe świadczonych usług zostały określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 3) Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w projektowanych postanowieniach umowy załącznik nr 9 do SWZ. 4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 665110005 usługi ubezpieczeń na życie 5) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 pkt. 1 ustawy Pzp. 11. 6) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
Interne Kennung: BLIX.272.4.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66511000 Lebensversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001