2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów pochodzenia komunalnego o cieple spalania przekraczającym 6 MJ/kg suchej masy o kodzie 19 12 12 pochodzących z Instalacji Komunalnej w Łęczycy w 2025 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów pochodzenia komunalnego o cieple spalania przekraczającym 6 MJ/kg suchej masy o kodzie 19 12 12 pochodzących z Instalacji Komunalnej w Łęczycy.
Interne Kennung: ZP 27/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 tj) zwanej dalej ustawą Pzp w związku z pilną potrzebą udzielenia zamówienia ulega skróceniu do 15 dni od przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów pochodzenia komunalnego o cieple spalania przekraczającym 6 MJ/kg suchej masy o kodzie 19 12 12 pochodzących z Instalacji Komunalnej w Łęczycy w 2025 roku.