137504-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Wolbórz
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Wolbórz
Beschreibung1. Nazwa postępowania nadana przez Zamawiającego: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Wolbórz”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do niniejszej SWZ - OPZ. 3. Szacunkowa całkowita masa odpadów komunalnych do odebrania od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, domków letniskowych lub od innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno - wypoczynkowe oraz z PSZOK - 2 225,69 Mg (uwzględniająca okres 12 miesięcy). Szacunkowa całkowita masa odpadów komunalnych do odebrania od jednostek organizacyjnych – 44,66 Mg (uwzględniająca okres 12 miesięcy).
Interne KennungZP. 271.5.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen