137573-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Kształtowanie biotopów głuszca - redukcja podszytów i zakrzaczeń w latach 2025-2026.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kształtowanie biotopów głuszca - redukcja podszytów i zakrzaczeń w latach 2025-2026.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na redukcji podszytów i zakrzaczeń w ramach kształtowania biotopów głuszca na terenie Nadleśnictwa Augustów w latach 2025-2026, które polegać będą na: - usunięciu z podszytu drzew i krzewów; - rozdrobnieniu pozyskanej biomasy; - wywiezieniu zrębków na wskazane powierzchnie na terenie Obrębu Balinka; - rozsypaniu zrębków równomiernie na wskazanej powierzchni tak aby warstwa materiału miała maksymalnie 15 cm. Opis prac (czynności) oraz zakres rzeczowy i lokalizacja przedmiotu zamówienia wynika z Załącznika nr 2 do SWZ. Zamówienie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej ze środków Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, w ramach Działania FENX.01.05.Ochrona przyrody i rozwój zielonej infrastruktury Typ FENX.01.05.1 Ochrona in-situ lub ex-situ zagrożonych gatunków i siedlisk przyrodniczych
Interne Kennung: SA.270.4.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na redukcji podszytów i zakrzaczeń w ramach kształtowania biotopów głuszca na terenie Nadleśnictwa Augustów w latach 2025-2026, które polegać będą na: - usunięciu z podszytu drzew i krzewów; - rozdrobnieniu pozyskanej biomasy; - wywiezieniu zrębków na wskazane powierzchnie na terenie Obrębu Balinka; - rozsypaniu zrębków równomiernie na wskazanej powierzchni tak aby warstwa materiału miała maksymalnie 15 cm. Opis prac (czynności) oraz zakres rzeczowy i lokalizacja przedmiotu zamówienia wynika z Załącznika nr 2 do SWZ. Zamówienie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej ze środków Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, w ramach Działania FENX.01.05.Ochrona przyrody i rozwój zielonej infrastruktury Typ FENX.01.05.1 Ochrona in-situ lub ex-situ zagrożonych gatunków i siedlisk przyrodniczych.