See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy leków, szczepionek i substancji recepturowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy leków, szczepionek i substancji recepturowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 (1.1-1.26) do SWZ. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 26 części (zadań) - opis poszczególnych części zamówienia zawiera załącznik nr 1 (1.1-1.26) do SWZ oraz dokumentacja zamówienia. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno, wybrane lub wszystkie (części) zadania: ZADANIE 1 - LEKI RÓŻNE I; ZADANIE 2 - LEKI RÓŻNE II, SUBSTANCJE RECEPTUROWE, INSULINY; ZADANIE 3 - LEKI RÓŻNE III; ZADANIE 4 - LEKI RÓŻNE IV; ZADANIE 5 – ANTYBIOTYKI; ZADANIE 6 - ŚRODKI ODURZAJĄCE I SUBSTANCJE PSYCHOTROPOWE; ZADANIE 7 - HEPARYNA DROBNOCZĄSTECZKOWA; ZADANIE 8 - ALBUMINUM HUMANUM; ZADANIE 9 - ANESTETYK WZIEWNY; ZADANIE 10 - PŁYNY INFUZYJNE I, LEKI; ZADANIE 11 - PŁYNY INFUZYJNE II; ZADANIE 12 - ŻYWIENIE POZAJELITOWE I, , OSŁONY NA WORKI DO ŻYWIENIA, LEKI; ZADANIE 13 - PŁYNY INFUZYJNE III, ŻYWIENIE POZAJELITOWE II; ZADANIE 14 – PARACETAMOLUM; ZADANIE 15 – PROPOFOLUM; ZADANIE 16 - SZCZEPIONKA PRZECIW WZW B; ZADANIE 17 - SZCZEPIONKA PRZECIW GRYPIE; ZADANIE 18 - SZCZEPIONKA PRZECIW TĘŻCOWI; ZADANIE 19 - SOLUTIO RINGERI; ZADANIE 20 – SUGAMMADEKS; ZADANIE 21 – GLUCOSUM; ZADANIE 22 - ŻYWIENIE DOJELITOWE; ZADANIE 23 - JODOWE ŚRODKI KONTRASTOWE I; ZADANIE 24 - JODOWE ŚRODKI KONTRASTOWE II; ZADANIE 25 - LEK NA ZABEZPIECZENIE; ZADANIE 26 - LEKI RÓŻNE V.
Interne Kennung: 2/MED/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE 1 - LEKI RÓŻNE I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy leków różnych I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.1 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 1
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE 2 - LEKI RÓŻNE II, SUBSTANCJE RECEPTUROWE, INSULINY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy leków różnych II, substancji recepturowych, insulin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.2 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 2
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE 3 - LEKI RÓŻNE III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy leków różnych III. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.3 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 3
Los: LOT-0004
Titel: ZADANIE 4 - LEKI RÓŻNE IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy leków różnych IV. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.4 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 4
Los: LOT-0005
Titel: ZADANIE 5 - ANTYBIOTYKI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy antybiotyków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.5 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 5
Los: LOT-0006
Titel: ZADANIE 6 - ŚRODKI ODURZAJĄCE I SUBSTANCJE PSYCHOTROPOWE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy środków odurzających i substancji psychotropowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.6 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 6
Los: LOT-0007
Titel: ZADANIE 7 - HEPARYNA DROBNOCZĄSTECZKOWA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy heparyny drobnocząsteczkowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.7 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 7
Los: LOT-0008
Titel: ZADANIE 8 - ALBUMINUM HUMANUM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy albuminum humanum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.8 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 8
Los: LOT-0009
Titel: ZADANIE 9 - ANESTETYK WZIEWNY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy anestetyku wziewnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.9 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 9
Los: LOT-0010
Titel: ZADANIE 10 - PŁYNY INFUZYJNE I, LEKI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy płynów infuzyjnych I, leków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.10 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 10
Los: LOT-0011
Titel: ZADANIE 11 - PŁYNY INFUZYJNE II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy płynów infuzyjnych II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.11 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 11
Los: LOT-0012
Titel: ZADANIE 12 - ŻYWIENIE POZAJELITOWE I, OSŁONY NA WORKI DO ŻYWIENIA, LEKI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy żywienia pozajelitowego I, osłon na worki do żywienia, leków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.12 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 12
Los: LOT-0013
Titel: ZADANIE 13 - PŁYNY INFUZYJNE III, ŻYWIENIE POZAJELITOWE II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy płynów infuzyjnych III, żywienia pozajelitowego II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.13 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 13
Los: LOT-0014
Titel: ZADANIE 14 - PARACETAMOLUM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy paracetamolum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.14 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 14
Los: LOT-0015
Titel: ZADANIE 15 - PROPOFOLUM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy propofolum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.15 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 15
Los: LOT-0016
Titel: ZADANIE 16 - SZCZEPIONKA PRZECIW WZW B
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy szczepionki przeciw WZW B. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.16 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 16
Los: LOT-0017
Titel: ZADANIE 17 - SZCZEPIONKA PRZECIW GRYPIE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy szczepionki przeciw grypie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.17 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 17
Los: LOT-0018
Titel: ZADANIE 18 - SZCZEPIONKA PRZECIW TĘŻCOWI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy szczepionki przeciw tężcowi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.18 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 18
Los: LOT-0019
Titel: ZADANIE 19 - SOLUTIO RINGERI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy solutio ringeri. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.19 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 19
Los: LOT-0020
Titel: ZADANIE 20 - SUGAMMADEKS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy sugammadeks. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.20 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 20
Los: LOT-0021
Titel: ZADANIE 21 - GLUCOSUM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy glucosum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.21 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 21
Los: LOT-0022
Titel: ZADANIE 22 - ŻYWIENIE DOJELITOWE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy żywienia dojelitowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.22 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 22
Los: LOT-0023
Titel: ZADANIE 23 - JODOWE ŚRODKI KONTRASTOWE I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy jodowych środków kontrastowych I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.23 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 23
Los: LOT-0024
Titel: ZADANIE 24 - JODOWE ŚRODKI KONTRASTOWE II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy jodowych środków kontrastowych II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.24 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 24
Los: LOT-0025
Titel: ZADANIE 25 - LEK NA ZABEZPIECZENIE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy leku na zabezpieczenie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.25 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 25
Los: LOT-0026
Titel: ZADANIE 26 - LEKI RÓŻNE V
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy leków różnych V. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.26 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 26