1376-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Drahtloses Fernmeldesystem – VÝSTAVBA SYSTÉMU CELL BROADCAST V ČESKÉ REPUBLICE – ČÁST CBE a rozhraní SVV-CBE – CBC
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVÝSTAVBA SYSTÉMU CELL BROADCAST V ČESKÉ REPUBLICE – ČÁST CBE a rozhraní SVV-CBE – CBC
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výstavba systému Cell Broadcast v České republice, konkrétně dodávka, implementace a zajištění provozu CBE a rozhraní SVV CBE–CBC (Cell Broadcast Entity–Cell Broadcast Center pro účely systému veřejné výstrahy) včetně nezbytné infrastruktury, aplikačních komponent, souvisejících integračních prací, poskytování služeb a souvisejících licencí)podle technické specifikace.
Interne KennungMV-187737/PO-PSM-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
5. Los
LosLOT-0002
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výstavba systému Cell Broadcast v České republice, konkrétně dodávka, implementace a zajištění provozu CBE a rozhraní SVV CBE–CBC (Cell Broadcast Entity–Cell Broadcast Center pro účely systému veřejné výstrahy) včetně nezbytné infrastruktury, aplikačních komponent, souvisejících integračních prací, poskytování služeb a souvisejících licencí) podle technické specifikace.