See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych zebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, znajdujących się na terenie Gminy Łososina Dolna w latach 2025-2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi związanej z odbiorem odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych zebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, znajdujących się na terenie Gminy Łososina Dolna w latach 2025-2026 następujących frakcjach: a) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, zgromadzonych w workach, wystawionych na trasach odbioru b) segregowanych odpady komunalne, gromadzonych w odpowiednio oznakowanych workach, wystawionych na trasie odbioru oraz w miejscach do tego specjalnie wyznaczonych i podzielonych na frakcje: - papier; - szkło; - tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe i metale - meble i inne odpady wielkogabarytowe - zużyte opony - zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny - popioły i żużle - odpady remontowe i budowlane - odpady ulegające biodegradacji ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów - inne odpady Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem ilości poszczególnych rodzajów odpadów w załączniku nr 1 do zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: IFS.271.58.2024.SM
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001