See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/CZD/124/24 Obsługa serwisowa aparatury medycznej - 37 pakietów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatury medycznej - 37 pakietów, na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 584039-2024
Interne Kennung: ZP/CZD/124/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pakiet nr 1 - Obsługa serwisowa: zestaw do ergospirometrii, rejestratory holtera - ciśnienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: zestaw do ergospirometrii, rejestratory holtera - ciśnienia Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 1 - Obsługa serwisowa: zestaw do ergospirometrii, rejestratory holtera - ciśnienia
Los: LOT-0002
Titel: pakiet nr 2 - Obsługa serwisowa: zestaw pionizacyjny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: zestaw pionizacyjny Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 2 - Obsługa serwisowa: zestaw pionizacyjny
Los: LOT-0005
Titel: pakiet nr 5 - Obsługa serwisowa: kardiomonitor, respirator
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: kardiomonitor, respirator. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 5 - Obsługa serwisowa: kardiomonitor, respirator
Los: LOT-0006
Titel: pakiet nr 6 - Obsługa serwisowa: laser barwnikowo - impulsowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: laser barwnikowo - impulsowy. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 6 - Obsługa serwisowa: laser barwnikowo - impulsowy
Los: LOT-0007
Titel: pakiet nr 7 - Obsługa serwisowa: laser biostymulacyjny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: laser biostymulacyjny. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 7 - Obsługa serwisowa: laser biostymulacyjny
Los: LOT-0008
Titel: pakiet nr 8 - Obsługa serwisowa: aparat obrazowania dna oka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: aparat obrazowania dna oka Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 8 - Obsługa serwisowa: aparat obrazowania dna oka
Los: LOT-0009
Titel: pakiet nr 9 - Obsługa serwisowa: ultrasonograf okulistyczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: ultrasonograf okulistyczny. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 9 - Obsługa serwisowa: ultrasonograf okulistyczny
Los: LOT-0010
Titel: pakiet nr 10 - Obsługa serwisowa: oscylometr, zestaw do pletyzmografii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: oscylometr, zestaw do pletyzmografii. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 10 - Obsługa serwisowa: oscylometr, zestaw do pletyzmografii
Los: LOT-0011
Titel: pakiet nr 11 - Obsługa serwisowa: łóżko z materacem przeciwodleżynowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: łóżko z materacem przeciwodleżynowym Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 11 - Obsługa serwisowa: łóżko z materacem przeciwodleżynowym
Los: LOT-0012
Titel: pakiet nr 12 - Obsługa serwisowa: łóżko elektryczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: łóżko elektryczne. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 12 - Obsługa serwisowa: łóżko elektryczne
Los: LOT-0013
Titel: pakiet nr 13 - Obsługa serwisowa: zestaw do badań elektrofizjologicznych serca
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: zestaw do badań elektrofizjologicznych serca. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 13 - Obsługa serwisowa: zestaw do badań elektrofizjologicznych serca
Los: LOT-0014
Titel: pakiet nr 14 - Obsługa serwisowa: system elektroanatomiczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: system elektroanatomiczny. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 14 - Obsługa serwisowa: system elektroanatomiczny
Los: LOT-0015
Titel: pakiet nr 15 - Obsługa serwisowa: wirówka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: wirówka. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 15 - Obsługa serwisowa: wirówka
Los: LOT-0016
Titel: pakiet nr 16 - Obsługa serwisowa: aparat do znieczulenia ogólnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: aparat do znieczulenia ogólnego. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 16 - Obsługa serwisowa: aparat do znieczulenia ogólnego
Los: LOT-0017
Titel: pakiet nr 17 - Obsługa serwisowa: kardiomonitor, pompa objętościowa do MR
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: kardiomonitor, pompa objętościowa do MR. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 17 - Obsługa serwisowa: kardiomonitor, pompa objętościowa do MR
Los: LOT-0018
Titel: pakiet nr 18 - Obsługa serwisowa: ultrasonograf
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: ultrasonograf. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 18 - Obsługa serwisowa: ultrasonograf
Los: LOT-0019
Titel: pakiet nr 19 - Obsługa serwisowa: densytometr rentgenowski kostny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: densytometr rentgenowski kostny. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 19 - Obsługa serwisowa: densytometr rentgenowski kostny
Los: LOT-0023
Titel: pakiet nr 23 - Obsługa serwisowa: aparat do elektroterapii, laseroterapii, magnetoterapii, elekrokardiograf
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: aparat do elektroterapii, laseroterapii, magnetoterapii, elekrokardiograf. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 23 - Obsługa serwisowa: aparat do elektroterapii, laseroterapii, magnetoterapii, elekrokardiograf
Los: LOT-0024
Titel: pakiet nr 24 - Obsługa serwisowa: bieżnia wodna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: bieżnia wodna. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 24 - Obsługa serwisowa: bieżnia wodna
Los: LOT-0025
Titel: pakiet nr 25 - Obsługa serwisowa: defibrylator
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: defibrylator. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 25 - Obsługa serwisowa: defibrylator
Los: LOT-0026
Titel: pakiet nr 26 - Obsługa serwisowa: zgrzewarka do drenów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: zgrzewarka do drenów. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 26 - Obsługa serwisowa: zgrzewarka do drenów
Los: LOT-0027
Titel: pakiet nr 27 - Obsługa serwisowa: ultrasonograf przyłóżkowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: ultrasonograf przyłóżkowy. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 27 - Obsługa serwisowa: ultrasonograf przyłóżkowy
Los: LOT-0029
Titel: pakiet nr 29 - Obsługa serwisowa: aparat ogrzewania krwi i osocza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: aparat ogrzewania krwi i osocza. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 29 - Obsługa serwisowa: aparat ogrzewania krwi i osocza
Los: LOT-0030
Titel: pakiet nr 30 - Obsługa serwisowa: aparat do elektrostymulacji, elektroterapii, galwanizacji, magnetoterapii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: aparat do elektrostymulacji, elektroterapii, galwanizacji, magnetoterapii. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 30 - Obsługa serwisowa: aparat do elektrostymulacji, elektroterapii, galwanizacji, magnetoterapii
Los: LOT-0031
Titel: pakiet nr 31 - Obsługa serwisowa: aparat do terapii polem magnetycznym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: aparat do terapii polem magnetycznym. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 31 - Obsługa serwisowa: aparat do terapii polem magnetycznym
Los: LOT-0036
Titel: pakiet nr 36 - Obsługa serwisowa: analizator aminokwasów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: analizator aminokwasów. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 36 - Obsługa serwisowa: analizator aminokwasów
Los: LOT-0037
Titel: pakiet nr 37 - Obsługa serwisowa: sprężarka powietrza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa: sprężarka powietrza. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 37 - Obsługa serwisowa: sprężarka powietrza