2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úsekové měření rychlosti vozidel pro město Kolín
Beschreibung: Předmětem zakázky je instalace a následný nájem zařízení pro úsekové měření rychlosti vozidel a motocyklů ve městě Kolín včetně automatizovaného přenosu dat o provedeném měření a zajištění provozu potřebných softwarových aplikací. Měřicí zařízení bude umístěno v těchto úsecích: • první úsek: ulice U Křižovatky - měření rychlosti ve směru od Nového mostu ke kruhovému objezdu "U Jednoty" ve dvou jízdních pruzích, • druhý úsek: ulice Ovčárecká (Sendražice) - oba směry jízdy v úseku mezi koncem nadjezdu nad tratí ČD a vyústěním ulice Hřbitovní v Sendražicích, • třetí úsek: ulice Jaselská - oba směry jízdy od okružní křižovatky se silnicí č. II/125 ke křižovatce se silnicí č. II/125H (ul. Žižkova).
Interne Kennung: 1447
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34971000 Geschwindigkeitskontrollkameras, 38570000 Regel- und Steuerinstrumente und -geräte
5. Los
Los: LOT-0001