2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości i porządku na terenie Gminy Łukowica poprzez odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych w 2025r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa obejmująca odbiór, transport i zagospodarowanie całej masy odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych, punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, miejskich punktów elektroodpadów, przystanków, cmentarzy i miejsc publicznych z terenu gminy Łukowica w okresie od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025r. Gmina Łukowica zajmuje obszar 69,7 km². W jej skład wchodzi 10 sołectw: Łukowica, Jadamwola, Jastrzębie, Młyńczyska, Owieczka, Przyszowa I, Przyszowa II- Berdychów, Roztoka, Stronie, Świdnik.
Vorherige Bekanntmachung: 651546-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0002
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zwiększeniu w okresie trwania umowy szacowanego zakresu odbierania wytworzonych odpadów określonego w SWZ. Przewidywane zmiany nie są zależne od Zamawiającego, a wynikają ze zmieniających się potrzeb wytwórców odpadów. W związku z tym wprowadzone przez Zamawiającego zmiany mogą spowodować, że szacowana ilość wytwarzanych odpadów jak i wynagrodzenie może ulec zwiększeniu o iloczyn ilości wywiezionych odpadów i ceny jednostkowej zawartej w ofercie. Wprowadzone zmiany spowodują, że maksymalny zakres zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji nie może przekroczyć 1800 Mg/rok. Skorzystanie z prawa opcji i realizacja zakresu zamówienia objętego prawem opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o zwiększenie zakresu zamówienia. Realizacja dodatkowego zakresu zamówienia w ramach prawa opcji nastąpi na zasadach i w cenach identycznych jak realizacja zamówienia podstawowego. Szczegóły warunków skorzystania z prawa opcji zostały opisane w projekcie umowy (zał. nr 9 do SWZ).