See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja kursów linowych - Usługa A dla RL Zachód (podział na 12 części)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego Usługi A, polegającej na przewożeniu: Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku Przesyłek towarowych, których zawartość mogą stanowić Przesyłki SENT lub towary niebezpieczne w rozumieniu art. 2 pkt 4) ustawy dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie materiałów niebezpiecznych. dopuszczone do przewozu na warunkach określonych w Regulaminach świadczenia usług. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W przypadku gdy Miejscem podstawienia nie jest jednostka organizacyjna Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do załadowania / wyładowania Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla danej części, zawarto w Załączniku nr 3 do SWZ. 3. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla danej części, zostały określone w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 12 (dwanaście) odrębnych i niezależnych od siebie zamówień częściowych: a) Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu do wszystkich części zamówienia, tj. na dowolną liczbę części, b) każda oferta oceniana będzie odrębnie w zakresie każdego z zamówień częściowych którego dotyczy, w tym według kryterium oceny oferty podanego w niniejszej SWZ oraz pod względem braku podstaw wykluczenia Wykonawcy oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
Interne Kennung: BZ.26.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - 14111/11541 / KOM-Lublin - Lublin-KOM-POZ
Beschreibung: Część nr 1. Usługa A. Relacja: KOM-Lublin - Lublin-KOM-POZ Maksymalna łączna długość kursów w kilometrach z prawem opcji: 281 371. Minimalna łączna długość kursów w kilometrach: 239 705. Łączna długość kursów w kilometrach objęta tzw. prawem opcji: 41 666. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia dodatkowego polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia zgodnie z zapisami SWZ. Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy.
Interne Kennung: Część 1
Menge: 281 371 Kilometer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający gwarantuje, że zleci Wykonawcy realizację zamówienia 239 705 km stanowiących przedmiot zamówienia. Pozostałe zamówienie 41 666 km może zostać zlecone na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego (prawo opcji). Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 9 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi przekroczy 239 705 km. Zamawiający przesyła Wykonawcy nie później niż 1 miesiąc przed terminem zakończenia realizacji zamówienia, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy, powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - 14221/22541 / KOM-Kielce, Kielce-KOM-POZ
Beschreibung: Część nr 2. Usługa A. Relacja: KOM-Kielce, Kielce-KOM-POZ Maksymalna łączna długość kursów w kilometrach z prawem opcji: 204 314. Minimalna łączna długość kursów w kilometrach: 174 194. Łączna długość kursów w kilometrach objęta tzw. prawem opcji: 30 120. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia dodatkowego polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia zgodnie z zapisami SWZ. Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy.
Interne Kennung: Część 2
Menge: 174 194 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Zamawiający gwarantuje, że zleci Wykonawcy realizację zamówienia 174 194 km stanowiących przedmiot zamówienia. Pozostałe zamówienie 30 120 km może zostać zlecone na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego (prawo opcji). Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 9 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi przekroczy 174 194 km. Zamawiający przesyła Wykonawcy nie później niż 1 miesiąc przed terminem zakończenia realizacji zamówienia, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy, powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - 29121/12291 / DER GW-DER ZG-WER Niepołomice, WER Niepołomice-DER ZG-DER GW
Beschreibung: Część nr 3. Usługa A. Relacja: DER GW-DER ZG-WER Niepołomice, WER Niepołomice-DER ZG-DER GW Maksymalna łączna długość kursów w kilometrach z prawem opcji: 318 024. Minimalna łączna długość kursów w kilometrach: 270 648. Łączna długość kursów w kilometrach objęta tzw. prawem opcji: 47 376. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia dodatkowego polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia zgodnie z zapisami SWZ. Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy.
Interne Kennung: Część 3
Menge: 270 648 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Zamawiający gwarantuje, że zleci Wykonawcy realizację zamówienia 270 648 km stanowiących przedmiot zamówienia. Pozostałe zamówienie 47 376 km może zostać zlecone na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego (prawo opcji). Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 9 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi przekroczy 270 648 km. Zamawiający przesyła Wykonawcy nie później niż 1 miesiąc przed terminem zakończenia realizacji zamówienia, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy, powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - 30141/14302 / DER Kalisz-WER Komorniki, WER Komorniki-DER Kalisz
Beschreibung: Część nr 4. Usługa A. Relacja: DER Kalisz-WER Komorniki, WER Komorniki-DER Kalisz Maksymalna łączna długość kursów w kilometrach z prawem opcji: 81 648. Minimalna łączna długość kursów w kilometrach: 51 408. Łączna długość kursów w kilometrach objęta tzw. prawem opcji: 30 240. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia dodatkowego polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia zgodnie z zapisami SWZ. Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy.
Interne Kennung: Część 4
Menge: 51 408 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Zamawiający gwarantuje, że zleci Wykonawcy realizację zamówienia 51 408 km stanowiących przedmiot zamówienia. Pozostałe zamówienie 30 240 km może zostać zlecone na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego (prawo opcji). Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 9 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi przekroczy 51 408 km. Zamawiający przesyła Wykonawcy nie później niż 1 miesiąc przed terminem zakończenia realizacji zamówienia, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy, powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - 30142/14303 / DER Kalisz-WER Komorniki, WER Komorniki-DER Kalisz
Beschreibung: Część nr 5. Usługa A. Relacja: DER Kalisz-WER Komorniki, WER Komorniki-DER Kalisz Maksymalna łączna długość kursów w kilometrach z prawem opcji: 81 648. Minimalna łączna długość kursów w kilometrach: 51 408. Łączna długość kursów w kilometrach objęta tzw. prawem opcji: 30 240. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia dodatkowego polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia zgodnie z zapisami SWZ. Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy.
Interne Kennung: Część 5
Beschreibung der Optionen: Zamawiający gwarantuje, że zleci Wykonawcy realizację zamówienia 51 408 km stanowiących przedmiot zamówienia. Pozostałe zamówienie30 240 km może zostać zlecone na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego (prawo opcji). Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 9 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi przekroczy 51 408 km. Zamawiający przesyła Wykonawcy nie później niż 1 miesiąc przed terminem zakończenia realizacji zamówienia, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy, powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - 31181 / DER Zielona Góra-WER Olsztyn
Beschreibung: Część nr 6. Usługa A. Relacja: DER Zielona Góra-WER Olsztyn Maksymalna łączna długość kursów w kilometrach z prawem opcji: 138 096. Minimalna łączna długość kursów w kilometrach: 117 432. Łączna długość kursów w kilometrach objęta tzw. prawem opcji: 20 664. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia dodatkowego polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia zgodnie z zapisami SWZ. Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy.
Interne Kennung: Część 6
Menge: 117 432 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Zamawiający gwarantuje, że zleci Wykonawcy realizację zamówienia 117 432 km stanowiących przedmiot zamówienia. Pozostałe zamówienie 20 664 km może zostać zlecone na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego (prawo opcji). Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 9 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi przekroczy 117 432 km. Zamawiający przesyła Wykonawcy nie później niż 1 miesiąc przed terminem zakończenia realizacji zamówienia, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy, powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - 29141/14291 / DER GW-WER Komorniki, WER Komorniki-DER GW
Beschreibung: Część nr 7. Usługa A. Relacja: DER GW-WER Komorniki, WER Komorniki-DER GW Maksymalna łączna długość kursów w kilometrach z prawem opcji: 99 792. Minimalna łączna długość kursów w kilometrach: 69 552. Łączna długość kursów w kilometrach objęta tzw. prawem opcji: 30 240. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia dodatkowego polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia zgodnie z zapisami SWZ. Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy.
Interne Kennung: Część 7
Menge: 69 552 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Zamawiający gwarantuje, że zleci Wykonawcy realizację zamówienia 69 552 km stanowiących przedmiot zamówienia. Pozostałe zamówienie 30 240 km może zostać zlecone na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego (prawo opcji). Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 9 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi przekroczy 69 552 km. Zamawiający przesyła Wykonawcy nie później niż 1 miesiąc przed terminem zakończenia realizacji zamówienia, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy, powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - 14211/21142 / WER Komorniki-WER Lisi Ogon, WER Lisi Ogon-WER Komorniki
Beschreibung: Część nr 8. Usługa A. Relacja: WER Komorniki-WER Lisi Ogon, WER Lisi Ogon-WER Komorniki Maksymalna łączna długość kursów w kilometrach z prawem opcji: 86 688. Minimalna łączna długość kursów w kilometrach: 56 448. Łączna długość kursów w kilometrach objęta tzw. prawem opcji: 30 240. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia dodatkowego polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia zgodnie z zapisami SWZ. Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy.
Interne Kennung: Część 8
Menge: 56 448 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Zamawiający gwarantuje, że zleci Wykonawcy realizację zamówienia 56 448 km stanowiących przedmiot zamówienia. Pozostałe zamówienie 30 240 km może zostać zlecone na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego (prawo opcji). Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 9 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi przekroczy 30 240 km. Zamawiający przesyła Wykonawcy nie później niż 1 miesiąc przed terminem zakończenia realizacji zamówienia, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy, powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - 14134/53543 / WER Komorniki-WER Zabrze, DOPL Czeladź-WER Zabrze-WER Komorniki-DOPL Poznań
Beschreibung: Część nr 9. Usługa A. Relacja: WER Komorniki-WER Zabrze, DOPL Czeladź-WER Zabrze-WER Komorniki-DOPL Poznań Maksymalna łączna długość kursów w kilometrach z prawem opcji: 206 892. Minimalna łączna długość kursów w kilometrach: 175 644. Łączna długość kursów w kilometrach objęta tzw. prawem opcji: 31 248. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia dodatkowego polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia zgodnie z zapisami SWZ. Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy.
Interne Kennung: Część 9
Menge: 175 644 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Zamawiający gwarantuje, że zleci Wykonawcy realizację zamówienia 175 644 km stanowiących przedmiot zamówienia. Pozostałe zamówienie 31 248 km może zostać zlecone na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego (prawo opcji). Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 9 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi przekroczy 175 644 km. Zamawiający przesyła Wykonawcy nie później niż 1 miesiąc przed terminem zakończenia realizacji zamówienia, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy, powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - 10142/14104 / WER Warszawa-WER Komorniki, WER Komorniki-WER Warszawa
Beschreibung: Część nr 10. Usługa A. Relacja: WER Warszawa-WER Komorniki, WER Komorniki-WER Warszawa Maksymalna łączna długość kursów w kilometrach z prawem opcji: 175 392. Minimalna łączna długość kursów w kilometrach: 145 152. Łączna długość kursów w kilometrach objęta tzw. prawem opcji: 30 240. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia dodatkowego polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia zgodnie z zapisami SWZ. Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy.
Interne Kennung: Część 10
Menge: 145 152 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Zamawiający gwarantuje, że zleci Wykonawcy realizację zamówienia 145 152 km stanowiących przedmiot zamówienia. Pozostałe zamówienie 30 240 km może zostać zlecone na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego (prawo opcji). Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 9 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi przekroczy 145 152 km. Zamawiający przesyła Wykonawcy nie później niż 1 miesiąc przed terminem zakończenia realizacji zamówienia, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy, powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - 30201/20301 / DER Kalisz-WER Białystok, WER Białystok-DER Kalisz
Beschreibung: Część nr 11. Usługa A. Relacja: DER Kalisz-WER Białystok, WER Białystok-DER Kalisz Maksymalna łączna długość kursów w kilometrach z prawem opcji: 245 952. Minimalna łączna długość kursów w kilometrach: 209 664. Łączna długość kursów w kilometrach objęta tzw. prawem opcji: 36 288. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia dodatkowego polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia zgodnie z zapisami SWZ. Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy.
Interne Kennung: Część 11
Menge: 209 664 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Zamawiający gwarantuje, że zleci Wykonawcy realizację zamówienia 209 664 km stanowiących przedmiot zamówienia. Pozostałe zamówienie 36 288 km może zostać zlecone na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego (prawo opcji). Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 9 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi przekroczy 209 664 km. Zamawiający przesyła Wykonawcy nie później niż 1 miesiąc przed terminem zakończenia realizacji zamówienia, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy, powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - 31141/14311 / DER Zielona Góra-WER Komorniki, WER Komorniki-DER Zielona Góra
Beschreibung: Część nr 12. Usługa A. Relacja: DER Zielona Góra-WER Komorniki, WER Komorniki-DER Zielona Góra Maksymalna łączna długość kursów w kilometrach z prawem opcji: 77 616. Minimalna łączna długość kursów w kilometrach: 47 376. Łączna długość kursów w kilometrach objęta tzw. prawem opcji: 30 240. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia dodatkowego polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia zgodnie z zapisami SWZ. Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2 lit. c PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 12 miesięcy.
Interne Kennung: Część 12
Menge: 47 376 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Zamawiający gwarantuje, że zleci Wykonawcy realizację zamówienia 47 376 km stanowiących przedmiot zamówienia. Pozostałe zamówienie 30 240 km może zostać zlecone na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego (prawo opcji). Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 9 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi przekroczy 47 376 km. Zamawiający przesyła Wykonawcy nie później niż 1 miesiąc przed terminem zakończenia realizacji zamówienia, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy, powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.