137792-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Pieńsk
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Pieńsk
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: • odbieranie odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, • zapewnienie właścicielom nieruchomości możliwości wynajmu (lub oddania w inną formę użytkowania) pojemników do zbierania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów biodegradowalnych, • organizację selektywnej zbiórki odpadów: papieru i tektury, metali, tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych, szkła, oraz odpadów ulegających biodegradacji w systemie zbiorowym, • organizację selektywnej zbiórki odpadów: papieru i tektury, metali, tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych, szkła w systemie indywidualnym, • organizację selektywnej zbiórki bioodpadów w systemie indywidualnym, • przeprowadzenie raz w roku na terenach wiejskich gminy Pieńsk (w każdym sołectwie) zbiórkę odpadów wielkogabarytowych w formie tzw. „wystawki” , • odbieranie przeterminowanych leków z pojemników usytuowanych przy aptekach, • obsługę i organizację Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOKu), • wyposażenie terenu przy Zakładzie Usług Komunalnych w Pieńsku przy ul. Kościuszki 4 w kontener KP 34, a także opróżnianie koszy umieszczonych na przystankach autobusowych na terenie Gminy Pieńsk • dostarczanie wszystkich odebranych z terenu Gminy Pieńsk odpadów komunalnych do Instalacji Komunalnej w Lubaniu, • opracowanie harmonogramu odbioru odpadów komunalnych, • prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością objętą przedmiotem zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w projekcie umowy stanowiącej załącznik nr 8 do SWZ oraz załącznikach do projektu umowy, w skład których wchodzą: -Wykaz nieruchomości objętych przedmiotem zamówienia -Wykaz miejsc ustawienia pojemników do selektywnej zbiórki odpadów , -Parametry oraz oznaczenia pojemników do selektywnej zbiórki odpadów .
Interne KennungFI.03.271.PN.EU-01.2025r.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90910000 Reinigungsdienste, 90918000 Entleerung von Abfallbehältern
5. Los
LosLOT-0001