2. Verfahren
Verfahren
Titel: Broker dienstverlening
Beschreibung: Waterschap Scheldestromen wil met deze openbare Europese aanbesteding één (1) partij contracteren, die de brokerdienstverlening gaat verzorgen. Deze bestaat uit alle flexibele externe inhuur zoals: zzp, uitzenden, detacheren en zeer sporadisch payroll. Hiertoe kunnen ook kandidaten uit de participatiedoelgroep behoren. In de basis bestaat de gevraagde brokerdienstverlening uit: het zoeken naar geschikte Kandidaten; het sluiten van Leveranciersovereenkomsten tussen de Broker en Toeleveranciers ; het uitvoeren van het contractmanagement; het beheersen en voorkomen van inhuurrisico’s, inclusief risicomanagement; Implementatie- en migratiediensten Exit-dienstverlening in geval van beëindiging van de Raamovereenkomst; Ontzorging op het gebied van inhuurmanagement. Voor de volledige Dienstverlening wordt verwezen naar de bijlagen die zijn toegevoegd.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
137858-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Broker dienstverlening
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Broker dienstverlening
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsleidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000