2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SAMOCHODÓW INTERWENCYJNYCH SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA DLA ŻW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdów interwencyjnych specjalnego przeznaczenia dla ŻW
Interne Kennung: RZP/02/OZŻW/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35400000 Militärfahrzeuge und zugehörige Teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Samochód interwencyjny specjalnego przeznaczenia (opancerzony) – klasa SUV
Beschreibung: Dostawa samochodu interwencyjnego specjalnego przeznaczenia (opancerzonego) – klasa SUV
Interne Kennung: Część 1