137911-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – „Dostawa (wdrożenie) rozwiązań do digitalizacji dokumentacji i obsługi elektronicznego podpisywania zgód pacjentów”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa (wdrożenie) rozwiązań do digitalizacji dokumentacji i obsługi elektronicznego podpisywania zgód pacjentów”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (wdrożenie) rozwiązań do digitalizacji dokumentacji i obsługi elektronicznego podpisywania zgód pacjentów, a także świadczenia usług wsparcia technicznego i opieki serwisowej wraz z nadzorem autorskim dla wszystkich przekazywanych licencji na System przez okres 36 miesięcy od daty zakończenia wdrożenia w ramach przedsięwzięcia pn. "Wsparcie procesu transformacji cyfrowej UCK WUM – Centralny Szpital Kliniczny”, sfinansowanego ze środków „Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności”, na podstawie umowy o objęcie wsparciem z planu rozwojowego przedsięwzięcia nr KPOD.07.03-IP.10-0435/25/KPO/102/2025/525 z dnia 15.12.2025 r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ – OPZ;
Interne KennungDZPUCK.262.026.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237450 Grafiktabletts, 30216110 Scanner für Computeranwendungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa (wdrożenie) rozwiązań do digitalizacji dokumentacji i obsługi elektronicznego podpisywania zgód pacjentów
Interne KennungDostawa (wdrożenie) rozwiązań do digitalizacji dokumentacji i obsługi elektronicznego podpisywania zgód pacjentów