2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Cieszanów pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na których powstają odpady komunalne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Cieszanów w okresie od dnia 01.01.2024 r. do dnia 31.12.2024 r. 1. Zakres zamówienia obejmuje: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy 2) powyższe odbiory odbywać się będą zarówno z pojemników lub worków dostarczonych przez Wykonawcę, jak i z pojemników lub worków będących własnością właściciela nieruchomości, 3) dostarczaniu worków do selektywnej zbiórki w kolorach określonych w regulaminie, 4) dostawie pojemników do gromadzenia odpadów w zabudowie wielorodzinnej, 5) ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania w stosunku do masy tych odpadów wytworzonych w 1995 r. zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 15 grudnia 2017 r. w sprawie poziomów ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji (Dz. U. z 2017 r., poz. 2412).
Interne Kennung: GPiMK.271.8.2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001