2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud baangrachten
Beschreibung: Lokeren beschikt over ongeveer 250 km baangrachten die door de stad moeten worden onderhouden. Het betreft grachten gelegen langs de openbare weg en langs ruilverkavelingswegen. Sinds de fusie met Moerbeke-Waas is het grondgebied van de stad ruimer geworden; deze uitbreiding heeft echter geen invloed op de omvang van de prestaties. De jaarlijkse hoeveelheid baangrachten die moet worden geruimd, blijft ongewijzigd. De volgorde van ruiming van de grachten wordt bepaald door de technische dienst. Het doel is te komen tot een periodiek en gestructureerd onderhoud van de baangrachten. De uitvoeringstermijn loopt vanaf de sluiting van het contract tot en met 31 december 2026. De mogelijkheid wordt voorzien om deze basisopdracht tweemaal te verlengen met telkens één jaar (2027 en 2028), mits gunstige evaluatie en uitdrukkelijke goedkeuring door het bestuur. Indien beslist wordt om de opdracht niet te verlengen, kan de opdrachtnemer hiervoor geen schadevergoeding eisen.
Interne Kennung: PPP00A-21616/6043/26/eu19
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513600 Schlammbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 26/eu19_1