2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dataoplossing
Beschreibung: Deltion heeft behoefte aan een dataoplossing die een drietal functies vervult: • Centrale gecombineerde opslag van data die in passende vorm beschikbaar gesteld kan worden voor verschillende dataproducten. • Een presentatie omgeving waarin o.a. dashboards gemaakt en gedeeld kunnen worden. • Een aantal standaard dashboards die beantwoorden aan de behoeften van een mbo school. Daarbij zoekt Deltion een partner die deze dataoplossing kan leveren en beheren. Op korte termijn willen we een inhaalslag maken met basisfunctionaliteit, waarbij we ontzorgd worden door de partner. Bestaande oplossingen moeten vervangen worden met de nieuwe dataoplossing. We willen gezamenlijk doorontwikkelen en op de lange termijn de mogelijkheid ontwikkeling en beheer meer naar ons toe trekken. Zowel het onderwijs als de onderwijsondersteunende diensten gaan gebruik maken van de dataoplossing. Deltion is op zoek naar leveranciers die mee kunnen denken over de vorm en inhoud van de dataoplossing. Deltion is een onderwijsinstelling met ruim 17000 studenten en 1800+ medewerkers in Zwolle. Als regionaal opleidingscentrum (ROC) bieden we ruim 250 opleidingen, cursussen en trainingen. Dit is georganiseerd in 7 colleges die onderwijs geven, ondersteund door 7 diensten.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deltion heeft behoefte aan een dataoplossing die een drietal functies vervult: • Centrale gecombineerde opslag van data die in passende vorm beschikbaar gesteld kan worden voor verschillende dataproducten. • Een presentatie omgeving waarin o.a. dashboards gemaakt en gedeeld kunnen worden. • Een aantal standaard dashboards die beantwoorden aan de behoeften van een mbo school. Daarbij zoekt Deltion een partner die deze dataoplossing kan leveren en beheren. Op korte termijn willen we een inhaalslag maken met basisfunctionaliteit, waarbij we ontzorgd worden door de partner. Bestaande oplossingen moeten vervangen worden met de nieuwe dataoplossing. We willen gezamenlijk doorontwikkelen en op de lange termijn de mogelijkheid ontwikkeling en beheer meer naar ons toe trekken. Zowel het onderwijs als de onderwijsondersteunende diensten gaan gebruik maken van de dataoplossing. Deltion is op zoek naar leveranciers die mee kunnen denken over de vorm en inhoud van de dataoplossing, deze oplossing kunnen leveren, beheren en met ons ontwikkelen, en die hierbij als partner met ons op willen trekken. Deltion is een onderwijsinstelling met ruim 17000 studenten en 1800+ medewerkers in Zwolle. Als regionaal opleidingscentrum (ROC) bieden we ruim 250 opleidingen, cursussen en trainingen. Dit is georganiseerd in 7 colleges die onderwijs geven, ondersteund door 7 diensten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het Deltion College gunt de Opdracht voor onbepaalde tijd. Dit is uiteraard niet hetzelfde als ‘onbeperkt’. Duurovereenkomsten kenmerken zich doordat ze gedurende de looptijd door opzegging kunnen worden beëindigd. Gelet op de verwachte doorlooptijd van de implementatie en de geschatte life cycle van de oplossingen hanteert het Deltion College de volgende uitgangspunten: • De ingangsdatum van de Overeenkomst is zo snel mogelijk na definitieve gunning. • Het Deltion College garandeert een looptijd van 3 jaar, uiteraard onder voorbehoud van het algemene recht van het Deltion College een overeenkomst vanwege een verzuim van Opdrachtnemer te ontbinden. • Na afloop van deze periode van 3 jaar bestaat er voor het Deltion College gedurende een periode van 2 jaar een eenzijdig recht de Overeenkomst door opzegging te beëindigen. Daarbij wordt een opzegtermijn van 12 maanden in acht genomen. • Na afloop van deze 2 jaar bestaat er voor beide partijen het recht de Overeenkomst door opzegging te beëindigen. De partij die wenst op te zeggen neemt hiervoor een termijn van 18 maanden in acht.
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72320000 Databasediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: