2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cyfrowy ZOZ Dębica – rozwój e-usług i infrastruktury dla nowoczesnej opieki zdrowotnej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Cyfrowy ZOZ Dębica – rozwój e-usług i infrastruktury dla nowoczesnej opieki zdrowotnej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Projektowane postanowienia umowy stanowią Załącznik nr 2a-2c do SWZ. 3. Zamówienie zostało podzielona na 3 części: Część I – Systemy medyczne, EDM i cyfryzacja dokumentacji, Część II – Upgrade posiadanego systemu PACS/RIS wraz z integracją z PUI, Część III – Infrastruktura IT i cyberbezpieczeństwo.
Interne Kennung: ZP-PN-5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.), Zamawiający wyznaczył krótszy termin składania ofert nie krótszy jednak niż 15 dni, w związku z tym, iż zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, a skrócenie terminu jest uzasadnione. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynika z konieczności: • zapewnienia realnej możliwości realizacji zamówienia w wymaganym terminie, • zachowania ciągłości harmonogramu rzeczowo-finansowego projektu, • uniknięcia ryzyka utraty przyznanego dofinansowania w przypadku niezrealizowania zadania w terminie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Systemy medyczne, EDM i cyfryzacja dokumentacji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są Systemy medyczne, EDM i cyfryzacja dokumentacji 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dla części I oraz Załącznik nr 2a do SWZ Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30213200 Tablettcomputer, 30233300 Chipkartenleser
Los: LOT-0002
Titel: 2.Upgrade posiadanego systemu PACS/RIS wraz z integracją z PUI
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Upgrade posiadanego systemu PACS/RIS wraz z integracją z PUI 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dla części II oraz Załącznik nr 2b do SWZ Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Los: LOT-0003
Titel: 3. Infrastruktura IT i cyberbezpieczeństwo
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Infrastruktura IT i cyberbezpieczeństwo 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dla części III oraz Załącznik nr 2c do SWZ Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: część III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 33195100 Monitoren, 48820000 Server, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software