See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu kardiologicznego
Beschreibung: Dostawa sprzętu kardiologicznego z podziałem ne 3 części
Interne Kennung: DZP.261.1.30.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu tj.: echokardiograf, echokardiograf mobilny, system do badań wysiłkowych
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu tj.: system holterowski EKG, rejestrator holterowski EKG ,rejestrator ciśnieniowy, aparat EKG , stymulator serca.
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego tj.: Kardiomonitor z wieloparametrowym modułem transportowym, moduł nieinwazyjnego pomiaru rzutu serca do kardiomonitora, system centralnego monitorowania do kardiomonitorów, defibrylator.