2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy implantów ortopedycznych oraz wyrobów medycznych do zabiegów ortopedycznych dla NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu sp. z o.o. – część pierwsza
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są dostawy implantów ortopedycznych oraz wyrobów medycznych do zabiegów ortopedycznych w zakresie endoprotez stawu biodrowego i kolanowego, stosownie do Części nr 1 i Części nr 2. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia”, stanowiącym Załącznik Nr 4a i Nr 4b do SWZ. . 3.Zamawiający wymaga, aby oferowany produkt był zarejestrowany jako wyrób medyczny i spełniał wymogi ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 z dnia 2024.11.05) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych (Medical Devices Regulation) oraz posiadał wymagane przepisami prawa świadectwa rejestracji, atesty, certyfikaty i inne dokumenty dopuszczające przedmiot zamówienia do obrotu i użytkowania na terenie Polski oraz o ile dotyczy spełniał wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro oraz uchylenia dyrektywy 98/79/WE i decyzji Komisji 2010/227/UE 4. W niniejszym postępowaniu składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, dlatego zgodnie z art. 138 ust 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp. 5. Zamawiający zamierza udzielić zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Zamawiający zamierza udzielić zamówienia w dwóch częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania.
Interne Kennung: ZP/04/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen, 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1_Endoprotezy stawu biodrowego i kolanowego 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ oraz w "Opisie przedmiotu zamówienia", stanowiącym Załącznik Nr 4a do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych na poszczególne pozycje w obrębie danej części.
Interne Kennung: ZP/04/2026_CZĘŚĆ_1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2_Endoprotezy stawu biodrowego i kolanowego 2
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ oraz w "Opisie przedmiotu zamówienia", stanowiącym Załącznik Nr 4b do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych na poszczególne pozycje w obrębie danej części.
Interne Kennung: ZP/04/2026_CZĘŚĆ_2