138328-2026 - Ergebnis
Polen – Busse für den öffentlichen Verkehr – Nabycie w formie leasingu operacyjnego trzech autobusów (2 zadania), zgodnie z postanowieniami SWZ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNabycie w formie leasingu operacyjnego trzech autobusów (2 zadania), zgodnie z postanowieniami SWZ
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa realizowana w formie leasingu operacyjnego trzech autobusów (2 zadania), zgodnie z postanowieniami SWZ 2. Zamówienie obejmuje dostawę na: a) Zadanie 1: Dostawa w formie leasingu autobusu międzymiastowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do SWZ b) Zadanie 2: Dostawa w formie leasingu 2 sztuk autobusów między miastowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do SWZ
Vorherige Bekanntmachung64271-2025
Interne KennungZP- 1P/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z SWZ.