2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na služby - Kácení stromů a řez dřevin v OLK - oblast Sever
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění kácení a řez dřevin v rámci údržby vegetace u silnic I. třídy a dálnice II. třídy D35 v Olomouckém kraji, včetně BESIP - okresy Šumperk, Jeseník.
Interne Kennung: 14PU-002048
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kácení stromů a řez dřevin v OLK - oblast Sever – I/60 DO č. 7
Beschreibung: Zajištění kácení a odstraňování dřevní hmoty a pařezů v rámci údržby vegetace u silnice I/60 v okrese Jeseník.
Interne Kennung: 14PU-002295