See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa kanalizacji sanitarnej w Aglomeracji Krajno w formule zaprojektuj i wybuduj (4 części)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Budowa kanalizacji sanitarnej w Aglomeracji Krajno w formule zaprojektuj i wybuduj w podziale na cztery części: 1.1. Część 1) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Górno Parcele Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie inwestycji pn: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Górno Parcele – ETAP I”. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Górno Parcele realizowana będzie dwuetapowo. Przedmiotem zamówienia ETAPU I realizacji inwestycji jest zaprojektowanie i budowa sieci kanalizacji sanitarnej z obiektami towarzyszącymi w gminie Górno, odprowadzającej ścieki z aglomeracji Krajno, z miejscowości Górno Parcele. Realizacja całego zakresu zamówienia wymaga zaprojektowania i wykonania: - Kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej z rur o średnicy ϕ200 PVC-U SN8, klasy S, SDR34, - Rurociągów tłocznych sieciowych z rur o średnicy ϕ 110 i 125mm PE100 SDR17 PN10, - Tłoczni ścieków PSG i PS wraz z infrastrukturą towarzyszącą, - Przyłączy do budynków z rur o średnicy ϕ160 PVC-U SN8, klasy S, SDR34, - Rurociągów tłocznych z pompowni przydomowych z rur o średnicy ϕ 63 PE100 SDR17 PN10, - Pompowni ścieków przydomowych PD wraz z infrastrukturą towarzyszącą, - Przewiertów sterowanych rurami dwuwarstwowymi PE100 RC SDR17. Szacunkowa łączna długość: kanałów grawitacyjnych, przyłączy kanalizacyjnych grawitacyjnych, rurociągów tłocznych nakładających się, rurociągów tłocznych nienakładających się oraz przyłączy ciśnieniowych wynosi około 5,5 km. 1.2. Część 2) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krajno Parcele Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie inwestycji pn: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krajno Parcele – ETAP I”. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krajno Parcele realizowana będzie dwuetapowo. Przedmiotem zamówienia ETAPU I realizacji inwestycji jest zaprojektowanie i budowa sieci kanalizacji sanitarnej z obiektami towarzyszącymi w gminie Górno, odprowadzającej ścieki z aglomeracji Krajno, z miejscowości Krajno Parcele. Realizacja całego zakresu zamówienia wymaga zaprojektowania i wykonania: - Kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej z rur o średnicy ϕ200 PVC-U SN8, klasy S, SDR34, - Rurociągu tłocznego sieciowego z rur o średnicy ϕ 110 PE100 SDR17 PN10, - Tłoczni ścieków PSG wraz z infrastrukturą towarzyszącą, - Przyłączy do budynków z rur o średnicy ϕ160 PVC-U SN8, klasy S, SDR34, - Rurociągów tłocznych z pompowni przydomowych z rur o średnicy ϕ 63 PE100 SDR17 PN10, - Pompowni ścieków przydomowych PD wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Szacunkowa łączna długość: kanałów grawitacyjnych, przyłączy kanalizacyjnych grawitacyjnych, rurociągów tłocznych nakładających się, rurociągów tłocznych nienakładających się oraz przyłączy ciśnieniowych wynosi około 8,9 km. 1.3. Część 3) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krajno Drugie Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie inwestycji pn: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krajno Drugie – ETAP I ”. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krajno Drugie realizowana będzie dwuetapowo. Przedmiotem zamówienia ETAPU I realizacji inwestycji jest zaprojektowanie i budowa sieci kanalizacji sanitarnej z obiektami towarzyszącymi w gminie Górno, odprowadzającej ścieki z aglomeracji Krajno, z miejscowości Krajno Drugie. Realizacja całego zakresu zamówienia wymaga zaprojektowania i wykonania: - Kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej z rur: o średnicy ϕ200 PVC-U SN8, klasy S, SDR34, - Rurociągów tłocznych sieciowych z rur o średnicy ϕ 110 PE100 SDR17 PN10, - Tłoczni ścieków sieciowej PSG wraz z infrastrukturą towarzyszącą, - Przyłączy do budynków z rur o średnicy ϕ160 PVC-U SN8, klasy S, SDR34, - Rurociągów tłocznych z pompowni przydomowych z rur o średnicy ϕ 63 PE100 SDR17 PN10, - Pompowni ścieków przydomowych PD wraz z infrastrukturą towarzyszącą, - Przewiertów sterowanych rurami dwuwarstwowymi PE100 RC SDR17. Szacunkowa łączna długość: kanałów grawitacyjnych, przyłączy kanalizacyjnych grawitacyjnych, rurociągów tłocznych nakładających się, rurociągów tłocznych nienakładających się oraz przyłączy ciśnieniowych wynosi około 9,2 km. 1.4. Część 4) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krajno Pierwsze Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie inwestycji pn: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krajno Pierwsze – ETAP I ”. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krajno Pierwsze realizowana będzie dwuetapowo. Przedmiotem zamówienia ETAPU I realizacji inwestycji jest zaprojektowanie i budowa sieci kanalizacji sanitarnej z obiektami towarzyszącymi w gminie Górno, odprowadzającej ścieki z aglomeracji Krajno, z miejscowości Krajno Pierwsze. Realizacja całego zakresu zamówienia wymaga zaprojektowania i wykonania: - Kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej z rur: o średnicy ϕ200 PVC-U SN8, klasy S, SDR34, - Rurociągów tłocznych sieciowych z rur o średnicy ϕ 110 PE100 SDR17 PN10, - Tłoczni ścieków sieciowej PSG wraz z infrastrukturą towarzyszącą, - Przyłączy do budynków z rur o średnicy ϕ160 PVC-U SN8, klasy S, SDR34, - Rurociągów tłocznych z pompowni przydomowych z rur o średnicy ϕ 63 PE100 SDR17 PN10, - Pompowni ścieków przydomowych PD wraz z infrastrukturą towarzyszącą, - Przewiertów sterowanych rurami dwuwarstwowymi PE100 RC SDR17. Szacunkowa łączna długość: kanałów grawitacyjnych, przyłączy kanalizacyjnych grawitacyjnych, rurociągów tłocznych nakładających się, rurociągów tłocznych nienakładających się oraz przyłączy ciśnieniowych wynosi około 12,2 km. 2. Wykonawca zobowiązuje się wykonać wszystkie opisane Dokumentacją robót, w tym Programem Funkcjonalno-Użytkowym roboty budowlane, niezbędne do realizacji przedmiotu Umowy. Wykonanie robót budowlanych, które nie zostały wyszczególnione w dokumentach a są konieczne do realizacji przedmiotu Umowy zgodnie z dokumentacją nie wymaga zawarcia odrębnej umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45330000 Installateurarbeiten, 45113000 Baustelleneinrichtung, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71220000 Architekturentwurf, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Górno Parcele
Beschreibung: 1.1. Część 1) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Górno Parcele Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie inwestycji pn: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Górno Parcele – ETAP I”. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Górno Parcele realizowana będzie dwuetapowo. Przedmiotem zamówienia ETAPU I realizacji inwestycji jest zaprojektowanie i budowa sieci kanalizacji sanitarnej z obiektami towarzyszącymi w gminie Górno, odprowadzającej ścieki z aglomeracji Krajno, z miejscowości Górno Parcele. Realizacja całego zakresu zamówienia wymaga zaprojektowania i wykonania: - Kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej z rur o średnicy ϕ200 PVC-U SN8, klasy S, SDR34, - Rurociągów tłocznych sieciowych z rur o średnicy ϕ 110 i 125mm PE100 SDR17 PN10, - Tłoczni ścieków PSG i PS wraz z infrastrukturą towarzyszącą, - Przyłączy do budynków z rur o średnicy ϕ160 PVC-U SN8, klasy S, SDR34, - Rurociągów tłocznych z pompowni przydomowych z rur o średnicy ϕ 63 PE100 SDR17 PN10, - Pompowni ścieków przydomowych PD wraz z infrastrukturą towarzyszącą, - Przewiertów sterowanych rurami dwuwarstwowymi PE100 RC SDR17. Szacunkowa łączna długość: kanałów grawitacyjnych, przyłączy kanalizacyjnych grawitacyjnych, rurociągów tłocznych nakładających się, rurociągów tłocznych nienakładających się oraz przyłączy ciśnieniowych wynosi około 5,5 km. 2. Wykonawca zobowiązuje się wykonać wszystkie opisane Dokumentacją robót, w tym Programem Funkcjonalno-Użytkowym roboty budowlane, niezbędne do realizacji przedmiotu Umowy. Wykonanie robót budowlanych, które nie zostały wyszczególnione w dokumentach a są konieczne do realizacji przedmiotu Umowy zgodnie z dokumentacją nie wymaga zawarcia odrębnej umowy.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45330000 Installateurarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krajno Parcele
Beschreibung: 1.2. Część 2) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krajno Parcele Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie inwestycji pn: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krajno Parcele – ETAP I”. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krajno Parcele realizowana będzie dwuetapowo. Przedmiotem zamówienia ETAPU I realizacji inwestycji jest zaprojektowanie i budowa sieci kanalizacji sanitarnej z obiektami towarzyszącymi w gminie Górno, odprowadzającej ścieki z aglomeracji Krajno, z miejscowości Krajno Parcele. Realizacja całego zakresu zamówienia wymaga zaprojektowania i wykonania: - Kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej z rur o średnicy ϕ200 PVC-U SN8, klasy S, SDR34, - Rurociągu tłocznego sieciowego z rur o średnicy ϕ 110 PE100 SDR17 PN10, - Tłoczni ścieków PSG wraz z infrastrukturą towarzyszącą, - Przyłączy do budynków z rur o średnicy ϕ160 PVC-U SN8, klasy S, SDR34, - Rurociągów tłocznych z pompowni przydomowych z rur o średnicy ϕ 63 PE100 SDR17 PN10, - Pompowni ścieków przydomowych PD wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Szacunkowa łączna długość: kanałów grawitacyjnych, przyłączy kanalizacyjnych grawitacyjnych, rurociągów tłocznych nakładających się, rurociągów tłocznych nienakładających się oraz przyłączy ciśnieniowych wynosi około 8,9 km. 2. Wykonawca zobowiązuje się wykonać wszystkie opisane Dokumentacją robót, w tym Programem Funkcjonalno-Użytkowym roboty budowlane, niezbędne do realizacji przedmiotu Umowy. Wykonanie robót budowlanych, które nie zostały wyszczególnione w dokumentach a są konieczne do realizacji przedmiotu Umowy zgodnie z dokumentacją nie wymaga zawarcia odrębnej umowy.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krajno Drugie
Beschreibung: 1.3. Część 3) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krajno Drugie Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie inwestycji pn: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krajno Drugie – ETAP I ”. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krajno Drugie realizowana będzie dwuetapowo. Przedmiotem zamówienia ETAPU I realizacji inwestycji jest zaprojektowanie i budowa sieci kanalizacji sanitarnej z obiektami towarzyszącymi w gminie Górno, odprowadzającej ścieki z aglomeracji Krajno, z miejscowości Krajno Drugie. Realizacja całego zakresu zamówienia wymaga zaprojektowania i wykonania: - Kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej z rur: o średnicy ϕ200 PVC-U SN8, klasy S, SDR34, - Rurociągów tłocznych sieciowych z rur o średnicy ϕ 110 PE100 SDR17 PN10, - Tłoczni ścieków sieciowej PSG wraz z infrastrukturą towarzyszącą, - Przyłączy do budynków z rur o średnicy ϕ160 PVC-U SN8, klasy S, SDR34, - Rurociągów tłocznych z pompowni przydomowych z rur o średnicy ϕ 63 PE100 SDR17 PN10, - Pompowni ścieków przydomowych PD wraz z infrastrukturą towarzyszącą, - Przewiertów sterowanych rurami dwuwarstwowymi PE100 RC SDR17. Szacunkowa łączna długość: kanałów grawitacyjnych, przyłączy kanalizacyjnych grawitacyjnych, rurociągów tłocznych nakładających się, rurociągów tłocznych nienakładających się oraz przyłączy ciśnieniowych wynosi około 9,2 km. 2. Wykonawca zobowiązuje się wykonać wszystkie opisane Dokumentacją robót, w tym Programem Funkcjonalno-Użytkowym roboty budowlane, niezbędne do realizacji przedmiotu Umowy. Wykonanie robót budowlanych, które nie zostały wyszczególnione w dokumentach a są konieczne do realizacji przedmiotu Umowy zgodnie z dokumentacją nie wymaga zawarcia odrębnej umowy.
Interne Kennung: Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45330000 Installateurarbeiten
Los: LOT-0004
Titel: Część 4) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krajno Pierwsze
Beschreibung: 1.4. Część 4) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krajno Pierwsze Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie inwestycji pn: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krajno Pierwsze – ETAP I ”. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krajno Pierwsze realizowana będzie dwuetapowo. Przedmiotem zamówienia ETAPU I realizacji inwestycji jest zaprojektowanie i budowa sieci kanalizacji sanitarnej z obiektami towarzyszącymi w gminie Górno, odprowadzającej ścieki z aglomeracji Krajno, z miejscowości Krajno Pierwsze. Realizacja całego zakresu zamówienia wymaga zaprojektowania i wykonania: - Kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej z rur: o średnicy ϕ200 PVC-U SN8, klasy S, SDR34, - Rurociągów tłocznych sieciowych z rur o średnicy ϕ 110 PE100 SDR17 PN10, - Tłoczni ścieków sieciowej PSG wraz z infrastrukturą towarzyszącą, - Przyłączy do budynków z rur o średnicy ϕ160 PVC-U SN8, klasy S, SDR34, - Rurociągów tłocznych z pompowni przydomowych z rur o średnicy ϕ 63 PE100 SDR17 PN10, - Pompowni ścieków przydomowych PD wraz z infrastrukturą towarzyszącą, - Przewiertów sterowanych rurami dwuwarstwowymi PE100 RC SDR17. Szacunkowa łączna długość: kanałów grawitacyjnych, przyłączy kanalizacyjnych grawitacyjnych, rurociągów tłocznych nakładających się, rurociągów tłocznych nienakładających się oraz przyłączy ciśnieniowych wynosi około 12,2 km. 2. Wykonawca zobowiązuje się wykonać wszystkie opisane Dokumentacją robót, w tym Programem Funkcjonalno-Użytkowym roboty budowlane, niezbędne do realizacji przedmiotu Umowy. Wykonanie robót budowlanych, które nie zostały wyszczególnione w dokumentach a są konieczne do realizacji przedmiotu Umowy zgodnie z dokumentacją nie wymaga zawarcia odrębnej umowy.
Interne Kennung: Część 4