2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afvoer van afbraakgrondstoffen en aankoop van bouwgrondstoffen, granulaten en recyclagematerialen voor de wegendienst 2026-2030.
Beschreibung: Deze opdracht omvat enerzijds het afvoeren van diverse afbraak- en puinfracties afkomstig van uitgevoerde wegenwerken en grachtenruimingen. Anderzijds omvat zij de aankoop en afhaling van bouwgrondstoffen, granulaten en recyclagematerialen die worden ingezet voor de heraanleg en het onderhoud van wegen en grachten. Beide stromen worden zoveel mogelijk op elkaar afgestemd om efficiënt te werken en transporten te optimaliseren. De opdracht heeft een looptijd van 4 jaar. De aanbestedende overheid zal de goederen zelf afhalen bij de leverancier.
Interne Kennung: PPP01K-1333/6039/ANK2026021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113000 Straßenbaumaterialien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ANK2026021_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44100000 Baustoffe und Zubehör, 14212000 Körnungen, Splitt, Steinmehl, Kiesel, Kies, Schotter und Kleinschlag, Steingemische, Kiessandgemische und andere Aggregate, 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate, 44113900 Material für die Instandhaltung von Straßen, 44111000 Baumaterialien