See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przeglądów-konserwacji aparatury medycznej dla Szpitala Bielańskiego w Warszawie (ZP-05/2026)
Beschreibung: Usługa przeglądów-konserwacji aparatury medycznej
Interne Kennung: ZP-05/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu składania ofert wynika z zaistnienia stanu pilnej konieczności tj. zapewnienia ciągłości leczenia pacjentów oraz ich bezpieczeństwa wynikającego z zapewnienia odpowiedniego serwisu dla używanego w Szpitalu sprzętu i aparatury. Ze względu na charakter przedmiotu zamówienia przygotowanie przez wykonawców ofert nie jest czasochłonne wobec czego skrócenie terminu składania ofert nie wpływa w żaden sposób na konkurencyjność postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten, 50430000 Reparatur und Wartung von Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pakiet 1 Pompy FRESENIUS
Beschreibung: pakiet 1 Pompy FRESENIUS
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: pakiet 2 Respiratory DRAEGER
Beschreibung: pakiet 2 Respiratory DRAEGER
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: pakiet 3 Aparaty do leczenia oddechowego VIASYS - USA, CAREFUSION
Beschreibung: pakiet 3 Aparaty do leczenia oddechowego VIASYS - USA, CAREFUSION
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: pakiet 4 Kolumny anestezjologiczne FAMED
Beschreibung: pakiet 4 Kolumny anestezjologiczne FAMED
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: pakiet 5 Kolumny anestezjologiczne LABOMEDICA
Beschreibung: pakiet 5 Kolumny anestezjologiczne LABOMEDICA
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: pakiet 6 Aparaty do znieczulania DATEX OHMEDA
Beschreibung: pakiet 6 Aparaty do znieczulania DATEX OHMEDA
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: pakiet 7 USG GE
Beschreibung: pakiet 7 USG GE
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: pakiet 8 Zestaw do ćwiczeń biernych
Beschreibung: pakiet 8 Zestaw do ćwiczeń biernych
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: pakiet 9 RESPIRATORY BENETT/COVIDIEN/NEWPORT
Beschreibung: pakiet 9 RESPIRATORY BENETT/COVIDIEN/NEWPORT
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: pakiet 10 Zestaw do FESS
Beschreibung: pakiet 10 Zestaw do FESS
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: pakiet 11 Kardiotokografy PHILIPS (KTG)
Beschreibung: pakiet 11 Kardiotokografy PHILIPS (KTG)
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: pakiet 12 Aparatura terapeutyczna ASTAR
Beschreibung: pakiet 12 Aparatura terapeutyczna ASTAR
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: pakiet 13 Aparatura terapeutyczna
Beschreibung: pakiet 13 Aparatura terapeutyczna
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: pakiet 14 Aparaty do pielęgnacji noworodków
Beschreibung: pakiet 14 Aparaty do pielęgnacji noworodków
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: pakiet 15 Lampy operacyjne MachLed
Beschreibung: pakiet 15 Lampy operacyjne MachLed
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: pakiet 16 Kardiotokografy BRAEL
Beschreibung: pakiet 16 Kardiotokografy BRAEL
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: pakiet 17 Lampy do fototerapii
Beschreibung: pakiet 17 Lampy do fototerapii
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: pakiet 18 Aparat do krioterapii
Beschreibung: pakiet 18 Aparat do krioterapii
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: pakiet 19 Elektrokardiografy
Beschreibung: pakiet 19 Elektrokardiografy
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: pakiet 20 Pompy infuzyjne NUTRICIA
Beschreibung: pakiet 20 Pompy infuzyjne NUTRICIA
Interne Kennung: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: pakiet 21 USG MINDRAY
Beschreibung: pakiet 21 USG MINDRAY
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: pakiet 22 RTG PHILIPS
Beschreibung: pakiet 22 RTG PHILIPS
Interne Kennung: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: pakiet 23 RTG SAMSUNG
Beschreibung: pakiet 23 RTG SAMSUNG
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24 Pompy BTL BIOLIGHT
Beschreibung: Pakiet 24 Pompy BTL BIOLIGHT
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25 Inkubatory Ohmeda
Beschreibung: Pakiet 25 Inkubatory Ohmeda
Interne Kennung: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26 RESPIRATORY
Beschreibung: Pakiet 26 RESPIRATORY
Interne Kennung: Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27 Aparatura EEG
Beschreibung: Pakiet 27 Aparatura EEG
Interne Kennung: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28 USG Samsung Medison
Beschreibung: Pakiet 28 USG Samsung Medison
Interne Kennung: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29 Aparat do resuscytacji noworodków
Beschreibung: Pakiet 29 Aparat do resuscytacji noworodków
Interne Kennung: Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30 Sterylizatory parowe GETINGE
Beschreibung: Pakiet 30 Sterylizatory parowe GETINGE
Interne Kennung: Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31 Sterylizatory i myjnie GETINGE - WIZK
Beschreibung: Pakiet 31 Sterylizatory i myjnie GETINGE - WIZK
Interne Kennung: Pakiet 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32 Kardiomonitory Philips
Beschreibung: Pakiet 32 Kardiomonitory Philips
Interne Kennung: Pakiet 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33 Olympus
Beschreibung: Pakiet 33 Olympus
Interne Kennung: Pakiet 33