138373-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa wraz z wdrożeniem i konfiguracją zintegrowanej infrastruktury serwerowo-macierzowej, rozwiązań sieciowych oraz systemów bezpieczeństwa IT w ramach projektu "Rozwój infrastruktury ICT w SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii im.prof. Tadeusza Koszarowskiego w celu przyspieszenia procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z wdrożeniem i konfiguracją zintegrowanej infrastruktury serwerowo-macierzowej, rozwiązań sieciowych oraz systemów bezpieczeństwa IT w ramach projektu "Rozwój infrastruktury ICT w SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii im.prof. Tadeusza Koszarowskiego w celu przyspieszenia procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia obejmuje: dostawę wraz z wdrożeniem i konfiguracją zintegrowanej infrastruktury serwerowo-macierzowej, rozwiązań sieciowych oraz systemów bezpieczeństwa IT w ramach projektu " Rozwój infrastruktury ICT w SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii im. prof. Tadeusza Koszarowskiego w celu przyspieszenia procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia.”
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 72700000 Computernetze, 72514100 Anlagenverwaltung per Computer, 80511000 Ausbildung des Personals
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wraz z wdrożeniem i konfiguracją zintegrowanej infrastruktury serwerowo-macierzowej, rozwiązań sieciowych oraz systemów bezpieczeństwa IT w ramach projektu "Rrozwój infrastruktury ICT w SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii im.prof. Tadeusza Koszarowskiego w celu przyspieszenia procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia obejmuje: dostawę wraz z wdrożeniem i konfiguracją zintegrowanej infrastruktury serwerowo-macierzowej, rozwiązań sieciowych oraz systemów bezpieczeństwa IT w ramach projektu " Rozwój infrastruktury ICT w SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii im. prof. Tadeusza Koszarowskiego w celu przyspieszenia procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia.” Przedmiot zamówienia finansowany jest ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności dla przedsięwzięć realizowanych w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 72514100 Anlagenverwaltung per Computer, 80511000 Ausbildung des Personals, 72700000 Computernetze
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak